5 dużych i komfortowych sypialni.

Duże i komfortowe sypialnie spotykamy w domach i apartamentach. Jak je urządzić? Oto 5 różnych stylistycznie pomysłów na wymarzoną sypialnię. Meble należą do kolekcji Mebin.

Opium

Opium to klasyczna, bardzo luksusowa sypialnia. Wyróżnia się dużym dwuosobowym łóżkiem, które ma podświetlany górny szczyt, przestronną czterodrzwiową szafą oraz elegancką toaletką. Zaokrąglone kształty, rzeźbienia i pozłacane uchwyty tej kolekcji nawiązują do stylu mebli włoskich. Idealny pomysł na sypialnię dla osób ceniących sobie stylizowane i bogate aranżacje.

sypialnia_opium

Lazuryt

Również klasyczna sypialnia, które wyróżnia stylowa komoda, wygodna trójdzielna szafa z lustrem oraz ławeczka z miękkim tapicerowanym obiciem. W sypialni jednak najważniejsze jest łóżko. Te z kolekcji Lazuryt charakteryzuje się bardzo oryginalnym oświetleniem które umieszczone jest w szczycie łóżka. Tworzy ono nastrojowy klimat oraz jest bardzo praktyczne będąc dodatkowym źródłem światła.

sypialnia_lazuryt

Flamenco

Nowoczesna sypialnia w której postawiono na dynamiczne formy i odważną kolorystykę. Fronty mebli lakierowane są na wysoki połysk. Łóżko posiada szerokie listwy umieszczone w zagłówku i szczycie dolnym. Motyw tej dekoracji pojawia się również w pozostałych meblach z tej kolekcji.

sypialnia-czarna

Flamenco Bianco

To sypialnia z bardziej stonowaną kolorystyką w odróżnieniu od sypialni Flamenco. Jest to jednak nadal nowoczesna i stylowa kolekcja. Górującą barwą jest ciepły odcień kremu, który jest akcentowany wstawkami wykończonymi naturalną okleiną dębową.

sypialnia-biala

Corino

Tutaj postawiono na geometryczne kształty. Corino to prosta sypialnia o nowoczesnym charakterze z meblami, które posiadają trójramienne profile. Oryginalności tym meblom dodaje uznane połączenie drewna ze szkłem, tkaniną obiciową lub skórą ekologiczną.

sypialnia_Corino_1

fot. mebin