Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Biel kontra czerń – sypialniane aranżacje.

Sypialnie utrzymane w ciemnych barwach to eleganckie, nastrojowe wnętrza. Ich przeciwieństwem są sypialnie jasne, pełne lekkości w których dominuje biel. Na jaki klimat postawić? Na to pytanie nie odpowiemy. Pokażemy za to inspirujące aranżacje: jasną i ciemną a wybór zostawimy Wam.

W zasadzie odpowiednią atmosferę wnętrza tworzą odpowiednio dobrane dodatki takie jak oświetlenie, pościel czy poduszki. Kropką nad i są przedmioty, które mają dla nas wartość emocjonalną. Mogą to być ramy ze zdjęciami, pamiątki, obrazy czy książki. W sypialniach, które możecie zobaczyć ważną rolę w tworzeniu atmosfery odgrywają jednak meble, a wszystko za pośrednictwem tańca…

Sypialnia Flamenco to meble, które mają przypominać ten wyrazisty andaluzyjski taniec. Meble imponują swoją nowoczesną formą oraz bogatą kolorystyką, która swoje korzenie ma w barwach jakie można spotkać wśród sukni, chust oraz wachlarzy tancerek Flamenco. W sypialni w wersji kolorystycznej notte góruje przyjazna czerń naturalnej okleiny modyfikowanej oraz szkła. Całość interesująco harmonizuje z akcentami czerwieni oraz palisandrową aplikacją. Oczywiście najistotniejsze w sypialni jest wygodne dwuosobowe łóżko, które posiada stelaż ze sprężystymi listwami. Łóżko wyróżnia się szerokimi listwami, a faktura palisandrowej okleiny dodaje mu niesamowitego uroku. Motyw palisandrowej dekoracji zdobi również fronty innych mebli z tej kolekcji. Fronty w kolorze czarnym lakierowane są na wysoki połysk. Szkła blatu oraz ciekawy akcent czerwieni w połączeniu z odpowiednim oświetleniem wprowadzają cudowny nastrój w sypialni.

sypialnia-czarna
sypialnia-czarna2

Sypialnia w wersji kolorystycznej Bianco przypomina, że po każdej nocy nastaje dzień. W pomieszczeniu góruje ciepły odcień kremu, który harmonizuje się z wstawkami z naturalnej okleiny dębowej. Wygodne łóżko dostępne aż w czterech rozmiarach pozwala na wygodny wypoczynek. Fronty mebli są lakierowane na wysoki połysk i dodają sypialni elegancji i powabu.

sypialnia-biala
sypialnia-biala2

Aranżacje sypialni Flamenco w dwóch wersjach kolorystycznych tak samo jak biel i czerń tak samo jak dzień i noc – każda jest odmienna w swoim charakterze. W połączeniu z odpowiednimi dodatkami taka sypialnia stanie się oazą spokoju.

Przeczytaj też