Innowacyjne rozwiązanie w zakresie snu – materace hybrydowe.

Nie ulega wątpliwości, że materace hybrydowe to prawdziwy przełom w zakresie komfortowego snu. Te innowacyjne produkty łączą w sobie zalety materacy piankowych oraz sprężynowych, dając użytkownikom niespotykane dotąd wrażenia z wypoczynku. Odtąd, nie musisz już wybierać i decydować się na jeden, ściśle określony typ materaca. Rozwiązanie „dwa w jednym” to idealna opcja dla osób, które są otwarte na nowości i pragną, aby ich sen był zawsze udany.

Te innowacyjne materace do łóżek cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Są nie tylko wyjątkowo wygodne, ale także trwałe, gdyż do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości komponenty. Inwestycja w materac hybrydowy pozwoli Ci uzyskać optymalne podparcie dla całego ciała, począwszy od głowy, przez plecy, aż po biodra i kończyny dolne. Jeśli zależy Ci na możliwie najlepszych rozwiązaniach w tym zakresie, warto postawić na produkty marki JMB Design, która od lat dostarcza materace do łóżek spełniające najbardziej wygórowane wymagania odbiorców.

Materac hybrydowy z matą kokosową

Dla osób preferujących twarde posłania oraz szukających idealnego podparcia kręgosłupa, dobrym wyborem okaże się model JMB CARAT HYBRYD H3.

Charakterystyczną cechą produktu jest dwustronne utwardzenie matą kokosową, która odpowiada za idealną podporę ciała. Ponadto, model wzbogacono pianką VISCOELASTIC, która na podstawie nacisku oraz temperatury świetnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. W efekcie, niezależnie od tego jaką pozycję snu preferujesz, materace do łóżek z tej serii sprawdzą się znakomicie.

Materac hybrydowy o właściwościach ortopedycznych

Jeśli planujesz zakup materaca, który nie tylko zapewnia pożądany komfort snu, ale także wykazuje działanie prozdrowotne, postaw na model JMB HYBRYD 1000.5 H1.

Podobnie jak inne materace do łóżek z tej kategorii, proponowany model zapewnia idealne podparcie kręgosłupa. Tym, co wyróżnia opisywany materac marki JMB jest niespotykana dotąd elastyczność punktowa. Z uwagi na dostępność aż 5 różnych długości, bez kłopotu dobierzesz rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.

Sprawdź inne materace od JMB

Warto zaznaczyć, że materace hybrydowe to tylko jedna z wielu kategorii materacy dostępnych w sklepie internetowym JMB Design. Każdy produkt tej marki charakteryzuje się starannym wykonaniem, a także wykorzystaniem możliwie najlepszych materiałów oraz rozwiązań w zakresie konstrukcji. Dostępność produktów zróżnicowanych pod względem właściwości użytkowych, wymiarów oraz stopni twardości decyduje o tym, że każdy znajdzie tutaj właściwą opcję dla siebie. Inwestycja w materace do łóżek marki JMB to gwarancja wyjątkowo komfortowego snu!

Przeczytaj też