Dębowe podłogi inspirowane Italią.

Firma Jawor-Parkiet stworzyła nową bardzo interesującą kolekcję barwionych dębowych desek podłogowych Color Inspiration. Linię tę cechuje nowoczesne wzornictwo oraz pięć nowych barw.

Nowa kolorystyka FertigDeski inspirowana jest słonecznymi Włochami. Jasne kolory Bianco i Avorio to odwołanie do rajskiej atmosfery piaszczystych plaż Sardynii. Toskańskie gaje oliwne oraz winnice gorącej Kalabrii odnajdziemy w szarościach Grigio oraz brązach Rosolare. Nero natomiast jest czernią wulkanicznego piasku z Vulcano.

fertigdesk2
fertigdeski1

Linia Color Inspiration cechuje się okazyjnie występującą bielą oraz swobodnym układem włókien. Naturalny charakter podłóg podkreślają sęki oraz niewielkie zróżnicowanie w kolorystyce. Aby wyeksponować oryginalny rysunek drewna jest ono poddawane procesowi szczotkowania. Dla zapewnienia trwałości jeszcze na etapie produkcji nakłada się trzy warstwy naturalnego olejowosku. Dzięki temu podłoga jest gotowa do użytkowania od razu po jej ułożeniu. Wysoka jakość FertigDeski Color Inspiration, wybór kolorystyki oraz wykończenia sprawiają, że wnętrza w których się znajdzie stają się gustowne oraz ponadczasowe.

fertigdeski3
fertigdeski4b