Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Nowy wygląd Cooler Club – realizacja musk.

Kolektyw projektowy MUSK współtworzony przez młodych śląskich architektów zajął się tym razem gruntową renowacją sali dla Vip’ów oraz sali z dancefloor’em w Katowickim Cooler Club. Jak zwykle nieszablonowe podejście  do tematu zaowocowało stworzeniem przestrzeni z wykorzystaniem wielu interesujących rozwiązań.

 

W takim miejscu najważniejsza jest DJ’ka. Została ona więc przeniesiona z kąta w centralne  miejsce. Wygląd DJ’ki to niesymetryczny prostopadłościan, który zbudowany jest z przestrzennych brył. Znalazło się tam także miejsce na napoje, które można  odkładać. DJ’ka na wszystkich swoich załamaniach posiada oświetlenie LED z możliwością regulacji barwy. Najbardziej interesujący w tym projekcie jest materiał, z którego powstała DJ’ka. Jest to blacha z corentu.

Głównym materiałem jakiego użyliśmy była blacha z cortenu, przewrotnie pokazując, że jest to materiał robiący wrażenie nie tylko w dużej skali (elewacje budynków), ale również w mniejszych wnętrzarskich aranżacjach czy meblach.

Sala główna zyskała nową kolorystykę. Architekci z MUSK przeprojektowali również z użyciem węgla i szkła wnęki okienne. Sala Vip room została rozjaśniona. Ściany oraz sufit zostały pomalowane na biało. Dodano nowe oświetlenie oraz obicie sofy. Kropką nad „i” w tym projekcie jest świecący stół o prostej bryle podpartej pokrzywionymi nogami, na którym stoją schłodzone napoje.

wnetrze_cooler_club_2

cooler_club_dj'ka1

cooler_club_dj'ka2

cooler_club_dj'ka3

wnetrze_cooler_club_1

wnetrze_cooler_club_3

wnetrze_cooler_club_4

Autorzy: musk collective design
Współpraca autorska: Anna Urbańska
Lokalizacja: Cooler Club, Katowice ul. Mariacka
Foto: M. Galica

Przeczytaj też