Mieszkanie Cleo. Jak mieszka piosenkarka?

Jak mieszka Cleo
Fot. Pietro Lepre

Cleo, czyli piosenkarka i jurorka „The Voice Kids” pochwaliła się aranżacją swojego apartamentu. Dominuje w nim czerń i złoto, co sprawia, że ten wygląda niezwykle elegancko. Jak wygląda mieszkanie Cleo? Zobaczcie sami!

Mieszkanie Cleo. Czerń i złoto.

Wiodąca kolorystyka to czerń połączona ze złotem. Prym w mieszkaniu wiedzie produkt Silestone Marquina marki Cosentino. Hiszpański marmur nawiązujący do marmuru nero wyróżnia się niebywałą głębią i satynową powłoką. Oprócz ciekawego wyglądu ten wyróżnia się także dużą praktycznością, co sprawia że jest chętnie stosowany również na blatach kuchennych.

Jak mieszka Cleo
Fot. Pietro Lepre

Czarne ubarwienie marmuru w połączeniu ze szlachetnym złotym kolorem tworzy niezwykle elegancki klimat. Mogłoby się wydawać, że przez takie połączenie mieszkanie Cleo będzie przytłaczające. Nic z tych rzeczy. Apartament ma sporą ilość przeszkleń, dzięki czemu wpada do niego ogromna ilość światła. Nie ma tutaj odczucia ciężkości.

Studio nagrań w mieszkaniu Cleo

Jak przystało na popularną piosenkarkę w mieszkaniu Cleo nie mogło zabraknąć studia nagrań. To 50 metrowa funkcjonalna przestrzeń w której znalazło się miejsce na pokój nagraniowy i pomieszczenie realizatorskie. Postarano się o odpowiednią adaptację akustyczną. Studio nagrań Cleo jest miejscem do którego wpada duża ilość światła. Wszystko dzięki przeszkleniu fasadowemu znajdującemu się z trzech stron mieszkania.

Studio nagrań Cleo
Fot. Pietro Lepre

Mieszkanie Cleo i jej strefa SPA

Mieszkanie Cleo posiada saunę i salon kąpielowy tworzące strefę SPA. Te przestrzenie utrzymane są również w czerni, którą reprezentuje marmur Silestone Marquina marki Cosentino oraz złoto. W kolorze złotym jest nawet toaleta, która jak na polskie warunki jest dość odważnym rozwiązaniem. Całość prezentuje się spójnie i gustownie. Strefa SPA z pewnością pozwala na regenerację i wypoczynek po długim czasie jaki Cleo spędza w trasach koncertowych.

Jak mieszka Cleo
Fot. Pietro Lepre
Cleo w łazience
Fot. Pietro Lepre
Mieszkanie Cleo
Fot. Pietro Lepre

Salon z kuchnią w mieszkaniu Cleo

Salon z kuchnią to z kolei kilkadziesiąt metrów otwartej przestrzeni, której zadaniem jest pełnienie wielu funkcji. Znalazła się tu strefa relaksacyjna z ogromną sofą w czarnej tapicerce. Jest też duży stół, miejsce do pracy oraz miejsce w którym powstają eksperymenty kulinarne artystki.

Mieszkanie Cleo
Fot. Pietro Lepre

Pozostałe pomieszczenia znajdujące się w mieszkaniu Cleo to sypialnia połączona z pokojem kinowym, garderoby, oddzielne mieszkanie dla gości i pokój rozmaitości.

Mieszkanie Cleo
Fot. Pietro Lepre