Loftowe dodatki niekoniecznie w industrialnym stylu.

Loftowe wnętrze to nie tylko beton architektoniczny i cegła. To również ogrom odpowiednich dodatków, które  tworzą unikatowy charakter. Wbrew pozorom nie muszą nimi być przedmioty o specyfice typowo industrialnej.

W lofcie Nowej Papierni u  Aleksandry i Jacka  swoje miejsce znalazła okazała ściana z luksfer, która oddziela salon i łazienkę. Tuż  przy szklanej ścianie znajduje się nieduży stołek – mebel Oskara Zięty wykonywany autorską metodą z dmuchanego metalu. Nieduży akcent z dużą energią. Innym elementem dekoracyjnym jest czaszka wołu, która przywędrowała  z Teksasu. Znakomicie pasuje do typowo industrialnego stołu. Przestrzeń loftu oświetlana jest przez lampy marki HK Living w miedzianym wariancie. W łazience znajdują się marokańskie płyty cementowe z przepięknymi wzorami oraz oświetlenie, któremu bardziej do stylu art deco niż do loftowego minimalizmu.

wnetrze_loftu_1

wnetrze_loftu_2

W drugim lofcie Nowej Papierni, który należy do Piotra i Jadzi ścianę sypialni zdobi fototapeta, prezentująca genialny białostocki mural Natalii Rak. Z przedmiotów typowo industrialnych, które znajdą się w ich industrialnej przestrzeni będzie toaletka, która powstała z maszyny do szycia z czasów Breslau oraz stolik kawowy za który posłuży dawna skrzynia podróżna.

wnetrze_loftu_3

Z kolej Mateusz w swoim lofcie zamontował klimatyczną huśtawkę. Świetny pomysł, który można zrealizować jedynie w ponadprzeciętnie wysokich wnętrzach. Lampy, które zastosował Mateusz to typowo industrialne przedmioty, które zostały odnalezione w szopach i poprzemysłowych budynkach.

wnetrze_loftu_4 wnetrze_loftu_5