Dwupoziomowy apartament w nowoczesnym stylu.

Nowoczesny apartament wyróżniający się wieloma odważnymi rozwiązaniami oraz jasną kolorystyką został zaprojektowany przez mgr inż. arch. Jolantę Smolarską z pracowni architektonicznej jmsSTUDIO. Wnętrze cechuje się spójną kompozycją, w której zostały perfekcyjnie dobrane materiały wykończeniowe, ich barwy oraz faktury.

 

Salon

W tej strefie architekt połączyła biel, z szarościami betonu oraz intensywnym turkusem, który w postaci szklanego wykończenia zdobi jedną ze ścian salonu. Oprócz nowoczesnej kolorystyki, salon kryje także nieszablonowe rozwiązanie w postaci ściany wykonanej z lustra fenickiego. Ściana oddziela strefę prysznica od salonu.

nowoczesny_salon_1

nowoczesny_salon_2

Schody

Do ich wykonania użyto dwóch materiałów wykończeniowych: naturalnego jesionu oraz białej lakierowanej płyty. Całość połączona z oświetleniem wpuszczonym w podstopnice prezentuje się bardzo nowocześnie.

schody_w_nowoczesnym_wnetrzu_1

Antresola.

Antresola w apartamencie jest perfekcyjnym odniesieniem do strefy salonu. Jasna kolorystyka oraz szklana balustrada z drewnianym pochwytem to połączenie nowoczesności oraz minimalizmu. Na górnym poziomie znajduje się salon kąpielowy, który architekt scaliła z korytarzem szklaną ścianą. Otwarta przestrzeń apartamentu z tego miejsca  wygląda jeszcze bardziej imponująco.

sciana_ze_szkla_do_lazienki

widok_z_antresoli_na_nowoczesny_salon

Sypialnia i salon kąpielowy.

W nowoczesnej sypialni nie zabrakło nowoczesnej wanny wolnostojącej, która została umieszczona na podeście drewnianym.  Połączenie jasnej kolorystyki ciemnym drewnem wenge nadało wnętrzu eleganckiego charakteru.

nowoczesna_sypialnia_z_wanna_wolnostojaca

Ta przestrzeń  to uosobienie nowoczesności. Szklana ściana pozwala najkorzystniej wykorzystać światło dzienne w salonie kąpielowym. Dodatkowo niebywałym urozmaiceniem podczas kąpieli jest widok na dolną część apartamentu.

nowoczesny_salon_kapielowy_ze_szklana_sciana

Łazienka

Tutaj Pani projektant zastosowała odważne rozwiązanie w postaci ściany ze szkła fenickiego. Dodatkowo jedną ze ścian tej strefy ozdobiła nowoczesna metaliczna mozaika, która zmienia swoje barwy dzięki kolorowemu oświetleniu LED.

lazienka_z_lustrem_weneckim

Projekt: Pracownia Architektoniczna jmsSTUDIO