Krakowski apartament w stylu Art Deco.

Mieszkanie zaprojektowane przez pracownię Grid Studio Projektowe stylistyką nawiązuje do lat 30-tych XX wieku. Charakter Art Deco tego wnętrza podkreśla jasna i żywa kolorystyka oraz wzory o geometrycznych kształtach. Partnerem wykonawczym realizacji była sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

Na pierwszym planie pojawia się oliwkowo zielona ściana ozdobiona sztukaterią, obrazami i zestawem luster w kształcie rombów. Na jej tle architekci umieścili sofę we wzór pepitki. Zabudowa kuchenna w kolorze złamanej bieli została połączona z orientalną mozaiką w czarnym kolorze. Na podłodze znalazło się miejsce dla parkietu z naturalnego dębu, który został ułożony we francuską jodełkę. Dopełnieniem całości jest oświetlenie inspirowane wzornictwem z okresu Art Deco.

Sypialnia utrzymana jest w jednolitej beżowo złotej kolorystyce. Ścianę za węzgłowiem ozdabia interesująca geometryczna tapeta. Tu również znalazło się miejsce na lampy w złocie. Ta przestrzeń jest prosta i funkcjonalna. Jest tu wszystko czego potrzeba do komfortowego wypoczynku. Wielkim atutem jest ogromny taras, na który można wyjść zarówno z sypialni jak i z salonu. Rozciąga się z niego przepiękny widok na Krakowskie Planty.