Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

40 metrowe mieszkanie z duszą.

Salon z aneksem kuchennym
Foto: Piotr Czaja

Z reguły mieszkania przeznaczone na inwestycje takie jak  wynajem przypominają wnętrza z  katalogu. W tym przypadku inwestor postawił architektom z THE SPACE jeden warunek – to mieszkanie musi mieć dusze. Jak wyszło? Zobaczcie.

 

THE SPACE w swoich projektach stawia na autentyczność. Przy tym projekcie architekci dostali wolną rękę od Inwestora. Lokalizacja  inwestycji– artystyczny Żoliborz – stał się inspiracją do stworzenia tej aranżacji.  Mimo ograniczonego budżetu udało się zaprojektować oryginalną powierzchnie 40m².

Mały salon z aneksem kuchennym w 40-metrowym mieszkaniu
Foto: Piotr Czaja
Salon z kolorową tapetą i żółtym fotelem
Foto: Piotr Czaja
Mały  biały aneks kuchenny z czarnym szkłem na ścianie
Foto: Piotr Czaja

We wnętrzu dominuje biel, czerń i drewno. Na tak stworzonym tle pojawiają się kolorowe akcenty, takie jak np. żółty fotel, czy kolorowa tapeta z motywem florystycznym. Inwestorowi zależało na tym, żeby wnętrze było przyjemne wizualnie, ale również funkcjonalne. Istotne było m.in. przechowywanie, dlatego przy drzwiach wejściowych znalazła się duża szafa, a w kuchni pojemne szafki. Przestrzeń została maksymalnie wykorzystana.  W sypialni dominuje biel, którą przełamują turkusowe elementy zabudowy meblowej. Uwagę przykuwa również interesujący motyw na tapecie. Pomimo niedużej powierzchni jest tutaj na prawdę komfortowo.

Sypialnia z tapetą
Foto: Piotr Czaja
Przedpokój z motywacyjną naklejką na ścianie
Foto: Piotr Czaja
Mała nowoczesna łazienka
Foto: Piotr Czaja
Przeczytaj też