Nadmorska rezydencja na Ibizie.

Dom na słonecznej Ibizie to projekt światowej sławy architekta wnętrz Erica Kustera, który ma na swoim koncie projekty domów dla takich gwiazd jak Alicia Keys, Zinedine Zidane czy Nas.

Ta rajska rezydencja znajdująca się nad brzegiem Morza Śródziemnego to esencja przyjaznego i bezpretensjonalnego wnętrza, które zaprasza do wypoczywania w nim przez cały rok.

W domu przeważa kolorystyka bieli, której  dotrzymują towarzystwa delikatne kremy i czarne akcenty. Jasna kolorystyka na którą postawił Eric Kuster świetnie współgra z błękitem pobliskiego morza. Biel została połączona z nieprzetworzonymi formami z drewna. Meble to odważny miks prostych nowoczesnych form z fotelami stylizowanymi na stare.

rezydencja_na_ibizie_1

rezydencja_na_ibizie_2

rezydencja_na_ibizie_4

rezydencja_na_ibizie_5

rezydencja_na_ibizie_7

rezydencja_na_ibizie_6

rezydencja_na_ibizie_8

eric_custer

Eric Kuster nie jest jedynie architektem wnętrz. Zajmuje się również projektowaniem mebli oraz tkanin dekoracyjnych. Projektant posiada wiele swoich salonów firmowych na całym świecie. Nie boi się eksperymentować i łączyć ze sobą najróżniejszych materiałów oraz faktur. W swoich stylizacjach wykorzystuje naturalną skórę, która stała się jego ulubionym materiałem. Powstał nawet wzornik skór holenderskiej marki Alphenberg sygnowany imieniem Erica Kustera. Meble Erica Kustera dostępne są już w Polsce w portfolio produktów oferowanych przez Alphenberg Polska.

Wiecej na : www.alphenberg.pl

Zapisz