Luksusowa kuchnia – koncepcja The Fourth Wall.

Koncepcja The Fourth Wall (czwarta ściana) to wspólne nowatorskie rozwiązanie Poggenpohl oraz Electrolux Grand Cuisine. Obie marki połączyły swoje doświadczenie i stworzyły wizjonerską koncepcję luksusowej kuchni.

 

Poggenpohl to marka, która od 1892 roku zajmuje się tworzeniem luksusowych systemów kuchennych. Electrolux Grand Cuisine to pierwszy profesjonalny system gotowania, który przeznaczony jest do użytku domowego. Kombinacja pomysłów tych dwóch marek pozwoliła stworzyć urzekającą i funkcjonalną kuchnię.

luksusowa_kuchnia_2

luksusowa_kuchnia_1

The Fourth Wall – tak nazywa się koncepcja. Nazwa została zaczerpnięta z języka teatru i jest odwołaniem do symbolicznej granicy pomiędzy aktorami a widzami. Tak jak w teatrze scena, tak w tym prekursorskim wnętrzu kuchnia umieszczona jest w głównym, najważniejszym miejscu po to aby przełamać barierę między gościem a gospodarzem. The Fourth Wall to celebracja pysznego jedzenia oraz świeżych składników. Dlatego właśnie wyposażenie kuchni pozwala przechowywać jedzenie w najbardziej optymalnych warunkach. Charakteryzuje się także wysoką jakością wykonania, unikalnym designem i wieloma innowacyjnym funkcjami, które zapewniają najwyższą przyjemność gotowania.

luksusowa_kuchnia_3

luksusowa_kuchnia_4

Koncepcja The Fourth Wall scaliła w jedną sferę przestrzeń gościnną i jadalnię. Inteligentne powierzchnie naśladują kotary teatralne – innowacyjna technologia daje możliwość zasłonięcie konkretnych przestrzeni kuchennych, takich jak spiżarnia i piwniczka na wino, aby skutecznie przeistoczyć kuchnię w miejsce dedykowane wspólnemu celebrowaniu posiłków.

luksusowa_kuchnia_5

luksusowa_kuchnia_6

luksusowa_kuchnia_7

Więcej informacji na temat kuchni The Fourth Wall można znaleźć na stronie internetowej poggenpohl.com lub grandcuisine.com.