Poduszki na Gwiazdkę.

poduszki różne,

Gwiazdka zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że zostało coraz mniej czasu na zakup prezentów gwiazdkowych. Jaką niespodziankę wybrać? Co sprawi przyjemność naszym bliskim? Poduszki dekoracyjne dla niej i dla niego mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Marka La Petite Maison tworzy poduszki dekoracyjne, które odznaczają się oryginalnym i gustownym stylem. Efektowne ozdoby będą na pewno nieprzeciętnym prezentem świątecznym. Kolekcje La Petite Maison to poduszki wykonywane ręcznie ze szlachetnej polskiej bawełny oraz ekskluzywnych włoskich żakardów.

poduszki_dekoracyjne_1

Poduszki dla Niej.

Ozdobne motywy florystyczne, które są pierwszoplanowym motywem poduszek Garden Flowers cofają myślami do gorących letnich dni. Wyrafinowane wzornictwo, staranny reliefowy żakard, wyjątkowe ubarwienie w tonach szmaragdu lub malinowego różu, miękkie wypełnienie i estetyczne wykończenie – te cechy sprawiają, że poduszka jednocześnie przystraja wnętrze oraz zapewnia nieprzeciętny komfort.

poduszki_dekoracyjne_2 poduszki_dekoracyjne_3 poduszki_dekoracyjne_4

Poduszka dla Niego.

Charakteryzujące się surową elegancją poduszki ZIG ZAG są stylistycznym odwołaniem do wizualizmu lat 60-tych. Utrzymane w uniwersalnej kolorystyce czerni i bieli poduszki dekoracyjne idealnie wpisują się w nastrój minimalistycznie zaaranżowanych wnętrz. Praktyczne w użytkowaniu tkaniny oraz miękkie wypełnienie w połączeniu z efektem wizualnym sprawiają, że jest to idealny prezent pod choinkę.

poduszki_dekoracyjne_5 poduszki_dekoracyjne_6 poduszki_dekoracyjne_7