Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Poszukując płytek do swojego domu bierzemy pod uwagę przede wszystkim względy estetyczne. Płytki mają pięknie wyglądać. Jednak dobrze by było, żeby posiadały one jeszcze dwie jakże ważne cechy: funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Marka Opoczno posiada w swojej ofercie płytki wyrabiane przy zastosowaniu innowacyjnej technologii Smart Silver®. O co w tym chodzi? Przeczytajcie.

Smart Silver® – co to jest?

Smart Silver® to technologia opatentowana przez amerykańską firmę NanoHorizons Inc, która bazuje na bakteriobójczym działaniu srebra. Wieloletnie badania naukowe potwierdziły, że dodatnie jony srebra potrafią zablokować mechanizmy rozmnażania bakterii. Powłoka, która wytwarzana jest przez markę Opoczno podczas procesu szkliwienia eliminuje nawet do 99.8% bakterii oraz grzybów. Pewne przestrzenie we wnętrzach, takie jak łazienka czy kuchnia są szczególnie narażone na drobnoustroje. Dzięki tej technologii walkę z bakteriami możemy rozpocząć już przy wyborze płytek. Podłogi pokryte antybakteryjną powłoką są szczególnie polecane osobom z małymi dziećmi, które dopiero zaczynając stawiać swoje pierwsze kroki

Przegląd najciekawszych płytek Opoczno w technologii Smart Silver®.

Legno Moderno i Legno Rustico to kolekcja dedykowana wielbicielom drewnianych dekorów. Opoczno posiada w ofercie aż cztery odcienie: white, venge, gold oraz platinum. Płytki podłogowe idealnie odnajdą się zarówno na zewnątrz (taras) jak i wewnątrz pomieszczeń (łazienka, salon). Ci, którzy gustują w naturalnych wariantach mogą wybrać dla siebie odpowiedni wariant spośród trzech kolekcji nawiązujących do urokliwego marmuru. Pierwsza to Arkos, która wyróżnia się gustowną ponadczasową kolorystyką utrzymaną w brązach i beżach. Druga to beżowo kremowa Daino, która jest idealna do salonu. Trzecia to Yakara – biele, grafity i szarości, które świetnie sprawdzą się zarówno w łazience, salonie jak i na tarasie. Osoby, które poszukują kolekcje kamienno piaskowe powinni bliżej zapoznać się z kolekcjami Quartz i Playa.

reklama magazyn lifestyleowy
plytki_arkos_opoczno

Kolekcja Arkos – Opoczno

plytki_daino_opoczno

Kolekcja Daino – Opoczno

plytki_legno_moderno_opoczno

Kolekcja Moderno – Opoczno

plytki_playa_opoczno

Kolekcja Playa – Opoczno

plytki_quartz_opoczno

Kolekcja Quartz – Opoczno

plytki_yakara_opoczno

Kolekcja Yakara – Opoczno

plytki_yakara2_opoczno

Kolekcja Yakara – Opoczno