Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Najciekawsze płytki w technologii Smart Silver od Opoczno.

ciemne płytki podłogowe,

Poszukując płytek do swojego domu bierzemy pod uwagę przede wszystkim względy estetyczne. Płytki mają pięknie wyglądać. Jednak dobrze by było, żeby posiadały one jeszcze dwie jakże ważne cechy: funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Marka Opoczno posiada w swojej ofercie płytki wyrabiane przy zastosowaniu innowacyjnej technologii Smart Silver®. O co w tym chodzi? Przeczytajcie.

Smart Silver® – co to jest?

Smart Silver® to technologia opatentowana przez amerykańską firmę NanoHorizons Inc, która bazuje na bakteriobójczym działaniu srebra. Wieloletnie badania naukowe potwierdziły, że dodatnie jony srebra potrafią zablokować mechanizmy rozmnażania bakterii. Powłoka, która wytwarzana jest przez markę Opoczno podczas procesu szkliwienia eliminuje nawet do 99.8% bakterii oraz grzybów. Pewne przestrzenie we wnętrzach, takie jak łazienka czy kuchnia są szczególnie narażone na drobnoustroje. Dzięki tej technologii walkę z bakteriami możemy rozpocząć już przy wyborze płytek. Podłogi pokryte antybakteryjną powłoką są szczególnie polecane osobom z małymi dziećmi, które dopiero zaczynając stawiać swoje pierwsze kroki

Przegląd najciekawszych płytek Opoczno w technologii Smart Silver®.

Legno Moderno i Legno Rustico to kolekcja dedykowana wielbicielom drewnianych dekorów. Opoczno posiada w ofercie aż cztery odcienie: white, venge, gold oraz platinum. Płytki podłogowe idealnie odnajdą się zarówno na zewnątrz (taras) jak i wewnątrz pomieszczeń (łazienka, salon). Ci, którzy gustują w naturalnych wariantach mogą wybrać dla siebie odpowiedni wariant spośród trzech kolekcji nawiązujących do urokliwego marmuru. Pierwsza to Arkos, która wyróżnia się gustowną ponadczasową kolorystyką utrzymaną w brązach i beżach. Druga to beżowo kremowa Daino, która jest idealna do salonu. Trzecia to Yakara – biele, grafity i szarości, które świetnie sprawdzą się zarówno w łazience, salonie jak i na tarasie. Osoby, które poszukują kolekcje kamienno piaskowe powinni bliżej zapoznać się z kolekcjami Quartz i Playa.

plytki_arkos_opoczno
Kolekcja Arkos – Opoczno
plytki_daino_opoczno
Kolekcja Daino – Opoczno
plytki_legno_moderno_opoczno
Kolekcja Moderno – Opoczno
plytki_playa_opoczno
Kolekcja Playa – Opoczno
plytki_quartz_opoczno
Kolekcja Quartz – Opoczno
plytki_yakara_opoczno
Kolekcja Yakara – Opoczno
plytki_yakara2_opoczno
Kolekcja Yakara – Opoczno
Przeczytaj też