Szybka metamorfoza wnętrza z panelami ściennymi MOTIVO.

panele ścienne wzór drewno

Panele dekoracyjne MOTIVO to niezwykle interesująca propozycja dla osób, które chcą przeprowadzić szybką przemianę wnętrza. Z ich pomocą na naszej ścianie może zagościć efekt starej cegły, miedzianej blachy czy bielonej deski.

Recepta na udaną metamorfozę jest prosta. Oryginalny efekt końcowy, sprawny montaż dekoracji oraz niewygórowana cena. Takie warunki spełnia ściana dekoracyjna MOTIVO marki Profile VOX. Panele ścienne MOTIVO są bardzo łatwe w montażu. Aby udekorować nimi wnętrze nie musimy posiadać specjalistycznej wiedzy oraz narzędzi. Panele wykonane są z PVC. Ich elastyczna budowa sprawia, że delikatnie dopasowują się do kształtu ściany i skutecznie zamaskowują nierówności i pęknięcia. Panele są również wodoodporne, więc z powodzeniem mogą być stosowane również w łazience czy kuchni.

[alert type=white ]Produkt marki VOX jest całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego i zdrowia domowników. Nie emituje do atmosfery szkodliwych substancji (może pochwalić się pod tym względem prestiżową kategorią A+) i w 100% nadaje się do recyklingu.[/alert]

Ściana dekoracyjna MOTIVO to ogromna ilość wzorów do wyboru. Kolekcja Classic to czternaście najbardziej popularnych motywów dekoracyjnych. Między innymi są to panele, które odwzorowują drewniane deski, kamienne płytki, czy bieloną cegłę. Basic to kolekcja, której znajdziemy siedem wzorów o stonowanym charakterze. Linia Feeling za to wyróżnia się niezwykle realistycznym odwzorowaniem materiałów takich jak drewno, beton i cegła, gdzie odwzorowany jest nie tylko rysunek ale i struktura.