Jesienne trendy – drewno w mieszkaniu.

Najmodniejszym trendem w urządzaniu wnętrz jest obecnie naturalne drewno. Drewno jest mile widziane w wielu aranżacjach: skandynawskich, loftowych, minimalistycznych czy modernistycznych. Drewniane meble i dodatki mogą być również łączone z mdfem, szkłem czy metalem.

 

Drewniane meble mogą być wykonane również z surowca, który pochodzi z recyklingu – jest to obecnie bardzo modny trend. Coraz częściej można się spotkać również z meblami wykonanymi z palet przeznaczonych do składowania towarów. Po odpowiedniej modernizacji z takiej palety powstają stoliki czy nawet łóżka. Meble i dodatki wykonane z litego drewna tworzą we wnętrzu ciepłą i przytulną atmosferę. Są uniwersalne i bardzo trwałe. Odpowiednio konserwowane posłużą przez wiele lat.

Szczególnie w jesiennych i zimowych miesiącach drewno we wnętrzu optycznie ociepli wygląd mieszkania. W zależności od upodobań i stylu w jakim jest urządzone wnętrze, ten naturalny surowiec z powodzeniem można łączyć z lakierowanymi, minimalistycznymi meblami, betonowymi ścianami, czy z nowoczesnym wzornictwem w postaci sofy czy fotela o futurystycznym kształcie.

– doradza Katarzyna Barwińska z Le Pukka

Najnowsze jesienne trendy dotyczące drewnianych mebli zaprezentowała hiszpańska marka La Forma w katalogach Natural – back in time oraz Comer. Meble z najnowszej kolekcji zostały wykonane z naturalnych surowców oraz elementów powstałych dzięki recyklingowi.

drewniane meble 1

drewniane dodatki 1

drewniane_meble_2

drewniane_meble_3

drewniane_meble_4

drewniane_meble_5

drewniane_meble_6

drewniane_meble_7

drewniane_meble_8

drewniane_meble_9

Meble La Forma można obejrzeć na ekspozycji w salonie Le Pukka w Warszawie (ul. Solec 58/60) i zamówić w sklepie stacjonarnym lub on-line na www.lepukka.pl