3 inspiracje 'off white’ od Tikkurila.

Kolorystyka off white (złamana biel) bardzo dobrze sprawdzi się we wnętrzach eleganckich, które nie są pozbawione ciepła. Off white urzeka swoją łagodnością. Pastelowe beże, kremowe mascarpone czy delikatne błękity w przemyślny sposób budują osobliwy klimat aranżacji.

Paleta odcieni off white Tikkurila Optiva to pomysł, który jest doskonały dla tych, którzy cenią sobie elegancję i minimalizm, a równocześnie poszukują szerokich możliwości kolorystycznych. Łącząc biel z wyszukanym dodatkiem innego koloru pozwala tworzyć wyważone, ale również ciekawe i oryginalne stylizacje. Złamana biel współtworzy wnętrza, które pozwalają łatwo się zrelaksować i spojrzeć z dystansem na codzienne problemy. Kolory z palety off white Tikkurila Optiva nie absorbuje uwagi intensywnością tonacji. Nadaje wnętrzu klimat spokoju i wyciszenia. Dzięki swojej uniwersalności kolorystyka off white pomaga uniknąć wielu aranżacyjnych błędów. Rozjaśnia wnętrze i dodaje mu wizualnej przestronności. Łatwa zmiana stylu aranżacji polega tylko na wymianie dodatków.

Odważna i rozważna.

Paleta off white to niemal nieograniczony potencjał na kreowanie przestrzeni – i to nie tylko w stylu minimalistycznym. Oryginalny charakter wnętrza warto podkreślić ciekawą grafiką czy zdjęciem a także dodatkami w intensywnej kolorystyce.

zlamana_biel_1

Miękko i lekko.

Urządzenie salonu w kremowej aranżacji z odrobiną głębokiego lazuru i błękitu w wystroju wygląda olśniewająco. Zestawienie to nadaje przestrzeni miękkości oraz lekkości. Monochromatyczność przestrzeni przełamuje wyraźny akcent wenge.

zlamana_biel_2

Liliowo

Ta przejrzysta jadalnia to połączenie bieli złamanej z lekkimi liliowymi odcieniami. Przytulności dodaje fiolet. Aranżacja jest spójna i przyjemna w odbiorze dzięki przeniesieniu motywu kolorystycznego na inne elementy wystroju.

zlamana_biel_3