Minimalistyczne zegary Tikutik.

Zegar to przedmiot, który towarzyszy nam przez cały dzień. Warto więc, aby w naszym wnętrzu znalazł się taki, który jest niepowtarzalny i na który będziemy spoglądać z przyjemnością.

 

Tikutik to polska marka, która tworzy niepowtarzalne zegary wpisujące się w ideę minimalizmu. Proste, nowoczesne, lekkie i po prostu sympatyczne – właśnie takie są zegary Tikutik. Każdy z nich to inna historia w pigułce. Zapracowana kukułka, kogut siłacz, pędzący kurczak czy kura śpioch. Zegary te, nie tylko pokazują nam czas, lecz także w zabawny sposób ilustrują nastroje, które każdy z nas zna ze swojego życia. Są też motywy bardziej minimalistyczne, nawiązujące do wzorów geometrycznych.

zegar_tikutik_2

Zegary Tikutik wykonywane są w Polsce, w całości z drewna dębowego, orzecha europejskiego lub orzecha amerykańskiego, łącząc ciepło wykorzystanego materiału z minimalistyczną formą. Wzory są frezowane i malowane białym lakierem, lub drukowane. Na końcu całość zabezpieczana jest dwustronnie ekologicznym lakierem. Wskazówki zegara wykonane są z pleksi, wprowadzając dialog pomiędzy nowoczesnym i klasycznym materiałem. Każdy z zegarów Tikutik może się nieznacznie różnić. Wynika to z niepowtarzalności usłojenia drewna. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.tikutik.pl

zegar_tikutik_1

zegar_tikutik_3

zegar_tikutik_4

zegar_tikutik_5

zegar_tikutik_6

zegar_tikutik_7