Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Beżowe mieszkanie z czarnymi akcentami.

Wnętrze w beżach, które umiejętnie połączono z akcentami czarnych dekoracji to pomysł pracowni architektonicznej jMS STUDIO. Kombinacja kolorystyczna, którą zastosowali architekci nadaje wnętrzu nowoczesną i uniwersalną postać.

 

Mieszkanie znajdujące się na terenie inwestycji Browar Lubicz zostało zaprojektowane jako mieszkanie pokazowe. Głównym zamierzeniem inwestora było stworzenie wnętrza uniwersalnego. Architekci z pracowni jMS STUDIO postawili na beżową kolorystykę oraz czarne akcenty. Układ mieszkania to często spotykane rozwiązanie: salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka z prysznicem.

 

jms-studio-mieszkanie_w_bezach_2

 

Salon połączony z aneksem kuchennym stworzył jednolitą przestrzeń gdzie strefy przenikają się nawzajem. Spoiwem pomiędzy nimi stała się czteroosobowa jadalnia. W strefie aneksu kuchennego powieszono lustro, którego zadaniem stało się optyczne powiększenie niedużej przestrzeni. Beżową, monochromatyczną kolorystykę wnętrza przełamały czarne dodatki, które nadały całości nowoczesnego charakteru. Kuchnia w białym kolorze stworzyła czystą i niekolidującą z otoczeniem scenerię.

jms-studio-mieszkanie_w_bezach_1

jms-studio-mieszkanie_w_bezach_3

jms-studio-mieszkanie_w_bezach_3b

jms-studio-mieszkanie_w_bezach_4

jms-studio-mieszkanie_w_bezach_5

 

Łazienka mimo swoich niewielkich gabarytów (180cm szerokości) została zaprojektowana w taki sposób, aby sprawiać wrażenie większej przestrzeni. Efekt ten architekci uzyskali dzięki wykończeniu ścian dużymi powierzchniami tego samego materiału: dużym lustrem, umywalką oraz ścianą wykończoną płytą laminowaną drewnopodobną.

 

jms-studio-mieszkanie_w_bezach_9

jms-studio-mieszkanie_w_bezach_10

 

Sypialnia dzięki szafie, która została w całości wykończona lustrzanymi frontami stała się wizualnie  dużo bardziej przestronna. Dodatkowo podświetlenie ściany za łóżkiem oświetleniem led stworzyło absorbujący efekt w odbiciu lustrzanym szafy. Na uwagę zasługuje również świetne połączenie stalowo-grafitowych dodatków z beżami.

 

jms-studio-mieszkanie_w_bezach_6

jms-studio-mieszkanie_w_bezach_7

jms-studio-mieszkanie_w_bezach_8

 

Projekt tego mieszkanie jest świetnym przykładem na to jak stworzyć prostą aranżację wnętrza poprzez umiejętne łączenie kolorów, dodatków i odpowiedniego oświetlenia. Wnętrza, które łączy w sobie nowoczesność, delikatność i swoim wystrojem zachęca do wypoczynku.

jms-logotyp

.
Projekt: Pracownia Architektoniczna jMS STUDIO
Obiekt: Mieszkanie pokazowe na terenie inwestycji Browar Lubicz 17
.
.
.

Przeczytaj też