Czarno białe mieszkanie

czarno białe mieszkanie

Jeśli masz małe mieszkanie najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie uniwersalnych elementów i trendów. Czarny i biały kolor to połączenie ponadczasowe i w zasadzie pasuje do wszystkiego. Połączenie to wydaje się być dobrą decyzją i rozwiązaniem idealnym dla wnętrza takiego jak to. Tak właśnie wygląda dobrze zaprojektowane czarno białe mieszkanie.

Monochromatyczne wnętrze. Open space w stylu industrialnym.

W tym mieszkaniu dominuje czerń i biel, ale żeby nie było zbyt nudno znalazły się inne akcenty. Zobaczcie jak fajnie prezentują się w tak zaaranżowanym wnętrzu kwiaty. Na monochromatycznym tle zieleń wygląda niezwykle soczyście. Również drewniane dodatki świetnie wpisują się w tą przestrzeń.

To czarno białe mieszkanie jest tak naprawdę przestrzenią typu open space. Jest to jedna wielofunkcyjna przestrzeń z umownie wydzielonymi strefami.

W strefie kuchennej dominuje biała mozaika z czarną fugą. Również blat kuchenny wykonany jest z tych samych płytek. Strefę jadalnianą tworzy czarny stół nad którym znalazło się miejsce na industrialne lampy. Drzwi oraz szafki zostały pokryte czarną farbą tablicową.

Czarno białe mieszkanie
czarno białe mieszkanie w stylu industrialnym
kuchnia w czarno białym mieszkaniu
Biała mozaika w kuchni
Czarno białe mieszkanie. Farba tablicowa na drzwiach
Czarno białe mieszkanie. Strefa jadalniana

Czarno białe mieszkanie – otwarta przestrzeń

Miejsce do pracy zajmuje niedużą, ale wystarczającą ilość miejsca. Uwagę przykuwa tutaj industrialna lampka oraz industrialne metalowe krzesło z kolekcji Tolix’a

Miejsce do pracy w czarno białym mieszkaniu

Czarno białe mieszkanie – sypialnie.

W tym czarno białym mieszkaniu znalazło się miejsce na dwie sypialnie. Jedna z nich osłonięta jest ścianką działową od strony kuchni i jadalni. Aby zapewnić trochę intymności od strony gdzie znajduje się miejsce do pracy umieszczono zasłonę.

Czarno białe mieszkanie
Czarno białe mieszkanie. Przestrzeń typu open space
Sypialnia w czarno białym mieszkaniu
czarno białe mieszkanie

Czarno biała łazienka

W łazience odnajdziemy też sporo industrialnego charakteru. Jedna ze ścian została obłożona czarną mozaiką. Czarna jest tu również zasłona do prysznica , wieszak na ręczniki oraz deska sedesowa. Reszta wyposażenia utrzymana jest w jasnej bieli i szarościach. Całość prezentuje się znakomicie.

czarno biała łazienka

Via  homedit.com