Mały biały apartament.

mały apartament

Oto utrzymany w bieli mały apartament, w którym odnajdziemy wszystko co potrzeba  do komfortowego spędzania czasu. Apartament mimo niewielkiego metrażu  wydaje się przestronny. Wszystko przez to, że nie jest przepełniony zbytecznymi przedmiotami. Utrzymany w skandynawskiej stylistyce zachęca do przebywania. Jest tutaj miło i przytulnie.

Mały apartament z antresolą.

Przestrzeń została wykorzystana w optymalny sposób. Mała sypialnia została umieszczona na antresoli, a miejsce znajdujące się pod nią stało się skromnym gabinetem. Co ciekawe w tym małym apartamencie znalazło się również miejsce na strefę jadalnianą. Designerski filigranowy stolik i dwa krzesła w zupełności wystarczą aby zjeść wygodnie posiłek w parze.

Mały apartament z antresola
Maly apartament

Białe wnętrza w stylu skandynawskim.

Całe wnętrze utrzymane jest w jasnej kolorystyce. Wszechobecna biel nie przytłacza gdyż została sprytnie przełamana ciepłymi dodatkami. Uwagę przykuwa zielony dywan, który wydziela przestrzeń salonu od reszty stref. Chłodną biel ociepla także drewno na podłodze. Przytulności dodają też dodatki na ścianach w postaci obrazków. Nie mogło też zabraknąć kilku żywych kwiatów doniczkowych. To taki klasyczny styl skandynawski.

Mały apartament w stylu skandyanwskim
mały jasny apartament
mały apartament

Kuchnia w małym apartamencie.

Mały apartament to także mała kuchnia, a raczej nieduży aneks kuchenny. Co ciekawe, znalazło się tutaj miejsce na sprytnie wymyśloną niedużą wyspę. Od strony kuchni znajduje się spory blat roboczym natomiast nadstawka z kamiennym blatem od strony wypoczynkowej staje się niedużą wyspą. Dodatkowo oddziela ona strefę kuchenną od strefy wypoczynkowej. Całość została zaprojektowana ergonomicznie i minimalistycznie. Z powodzeniem można tutaj przyrządzić wiele wymagających potraw.

Mały apartament - kuchnia
Kuchnia w małym apartamencie
Jasna i przestronna kuchnia w małym apartamencie

Mały apartament – przedpokój.

Znalazło się tutaj miejsce na niedużą komodę oraz wieszak na ubrania. Na ścianie znalazło się też nieduże lustro. Cóż, czego chcieć więcej. Ten mały apartament w stylu skandynawskim prezentuje się niesamowicie.

Mały apartament - przedpokój
Przedpokój w stylu skandynawskim

Mały nie znaczy niekomfortowy

Okazuje się, że z powodzeniem można zaaranżować niedużą przestrzeń. Ten mały apartament jest idealnym tego przykładem. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni (antresola), jasne kolory optycznie powiększające przestrzeń i minimalizm w dodatkach sprawia, że chce się tutaj zamieszkać.