Psst! Kliknij tutaj i przeczytaj o technice gotowania SLOW COOKING.

Nagroda European Property Awards za Rezydencję pod Dębami.

rezydencja_pod _debami_1

European Property Awards to wyróżnienie, które można uznać za jedno z najbardziej prestiżowych w świecie projektowania wnętrz. Polska architektka Dominika J. Rostocka znalazła się w gronie tegorocznych laureatów. Partnerem wykonawczym realizacji, która została nagrodzona była manufaktura Wirchomski.

 

European Property Awards to regionalna część konkursu International Property Awards. W jego ramach przyznawane są już od 17 lat nagrody za projekty obiektów mieszkaniowych i komercyjnych, które są najbardziej innowacyjne i reprezentacyjne. Jest to bez wątpienia jeden z najważniejszych konkursów w branży nieruchomości i inwestycji. W 2013 roku w wyjątkowym gronie wyróżnionych projektantów znalazła się architektka wnętrz Dominika J. Rostocka. Za projekt wnętrz „Rezydencja pod Dębami” Polka została nagrodzona pięcioma gwiazdkami w kategorii „Best Interior Design”.

rezydencja_pod_debami_2

Rezydencja pod Dębami” to prywatny podmiejski dom utrzymany w stylu klasycznych, angielskich posiadłości. Twórczy rozmach inwestycji a także nadzwyczajna dbałość o detal polskiej projektantki – te cechy projektu przede wszystkim zostały docenione przez jury.

Rezydencję pod Dębami” wyróżnia: spójność i konsekwencja wnętrza, przestronność i lekkość, przy jednoczesnym dość mocno zdobnym stylu. Wszystkie bez wyjątku elementy zostały zaprojektowane specjalnie do tego miejsca, dzięki czemu udało się stworzyć niecodzienny jego charakter.

– mówi Dominika J. Rostocka.

rezydencja_pod_debami_3

Wykonawczym partnerem w czasie realizacji wnętrza była manufaktura Wirchomski, o której pisaliśmy już wcześniej. Artykuł można przeczytać TUTAJ. Ze względu na wielkość całej inwestycji oraz poziom jej trudności, wykonawcy marki Wirchomski spędzili ponad sześć miesięcy nad zabudową kuchenną, drzwiami, garderobą czy meblami. W inwestycji użyto orzecha amerykańskiego. Prace były wykonywane ręcznie zgodnie z tradycyjną sztuką stolarską.

Współpraca z manufakturą Krzysztofa Wirchomskiego jest doskonałą ilustracją, że w Polsce są partnerzy do realizowania projektów wnętrz na najwyższym, światowym poziomie.

– mówi Dominika J. Rostocka.

rezydencja_pod_debami_4

Dzięki doświadczeniu architektki oraz projektantów marki Wirchomski rzeczywiście oddano klimat arystokratycznych XIX wiecznych angielskich rezydencji.

rezydencja_pod_debami_5

Zdjęcia wyróżnionej realizacji oglądać można również na stronie www.rostocka.pl .
Więcej informacji o manufakturze Krzysztofa Wirchomskiego dostępnych jest na www.wirchomski.pl .

Autor zdjęć: Monika Filipiuk-Obałek

Zapisz

Przeczytaj też