Nowoczesne mieszkanie w Sosnowcu.

Znajdujące się w Sosnowcu mieszkanie to aranżacja nowoczesna utrzymana w białej kolorystyce, w barwach naturalnego drewna oraz szarościach surowego betonu. Autorem projektu jest Tomasz Majcher – właściciel studia architektury i projektowania wnętrz CONCEPTGROUP.

CONCEPTGROUP to pracownia, która istnieje na rynku od 2009 roku. Wnętrza z tej pracowni to piękne i nowoczesne aranżacje, które są jednocześnie bardzo funkcjonalne. Idealnym przykładem jest to zachwycające dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w Sosnowcu.

SALON

Salon to zestawienie bieli, naturalnego drewna oraz betonu. Kombinacja, która może kojarzyć się z chłodnym, industrialnym klimatem jest w rzeczywistości bardzo przyjemna i tworzy przytulną atmosferę. Centralnym punktem w salonie jest wygodna, nowoczesna sofa. Spójrzcie również na interesujący stolik kawowy, który jest znakomitym uzupełnieniem tej strefy.

nowoczesny salon conceptgroup 1

nowoczesny_salon_conceptgroup_2

nowoczesny_salon_conceptgroup_3

KUCHNIA

Kuchnia połączona jest z salonem, a rozgraniczeniem tych dwóch przestrzeni jest strefa jadalniana. W kuchni jedna ze ścian również została wyłożona płytami z betonu architektonicznego. Architekt sprytnie ocieplił ten surowy materiał naturalnym drewnem oraz energetycznym motywem roślinnym. Meble kuchenne to prosta i oszczędna forma, bez zbędnych zdobień wprowadzających chaos. Zwróćcie również uwagę na funkcjonalny barek i wygodne siedziska. Całość wygląda bardzo elegancko i nowocześnie.

nowoczesna_kuchnia_conceptgroup_1

nowoczesna_kuchnia_conceptgroup_2

nowoczesna_kuchnia_conceptgroup_3

nowoczesna_kuchnia_conceptgroup_4

SYPIALNIA

Sypialnia znajduje się na drugim poziomie. Prowadzą do niej niezwykle gustowne kręcone schody. Duża przestrzeń utrzymana w bieli i minimalistycznej stylistyce zachwyca. W sypialni znajduje się wszystko co potrzeba. Bardzo wygodne łóżko, dyskretnie umieszczony telewizor oraz miejsce na książki w postaci czarnych i białych mebli. Jest to wymarzona sypialnia, która zachęca do wypoczynku.

krecone schody do sypialni cocneptgroup

nowoczesna_sypialnia_conceptgroup_1

nowoczesna_sypialnia_conceptgroup_2

nowoczesna_sypialnia_conceptgroup_3

nowoczesna_sypialnia_conceptgroup_4

WC

WC zostało utrzymane w czarno białej kolorystyce. W tym pomieszczeniu znalazło się również miejsce na kabinę prysznicową. Projektant postawił na prostotę oraz surowy charakter, który został delikatnie przełamany dekorami umieszczonymi na ścianie nad miską WC.

wc_conceptgroup_1

ŁAZIENKA

Łazienka znajduje się na poddaszu. Pomieszczenie ze skosami jest przestrzenią, która zazwyczaj sprawia pewne problemy podczas aranżacji. W tym jednak przypadku architekt poradził sobie znakomicie. Łazienka jest bardzo komfortowa, a skosy dodają jej uroku. Lustro umieszczone na całej długości ściany optycznie powiększa przestrzeń. Ergonomia oraz jasna i ciepła kolorystyka prezentuje się naprawdę gustownie.

nowoczesna_lazienka_conceptgroup_1

nowoczesna_lazienka_conceptgroup_2

nowoczesna_lazienka_conceptgroup_3

Projekt: Tomasz Majcher – www.conceptgroup.pl
Fot: Tomasz Borucki