Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Coraz bliżej święta. Najwyższa pora więc zabrać się za dekorowanie swoich czterech kątów. W tym roku postawcie na minimalizm, a jak nie przeholować z dekoracjami?

 

W święta pomijając przystrajanie samej choinki również ozdabiamy cały dom. Często towarzyszy temu przepych jednak można zrobić to w inny sposób.

dekoracje_swiateczne_mybaze_1

Baba Lava – Siesta

 

dekoracje_swiateczne_mybaze_6

Gwiazda LED – Gagalu

dekoracje_swiateczne_mybaze_8

papierowa gwiazda

dekoracje_swiateczne_mybaze_5

Eko choinka z palet – Pallet Ideas

Warto jest zrezygnować z wielokolorowych dekoracji na rzecz motywu utrzymanego w jednej wybranej przez nas kolorystyce. Do wnętrz zaaranżowanych w stylistyce minimalistycznej warto postawić na biel lub srebro. Najważniejsze jednak jest aby trzymać się jednego koloru. Również zieleń może wyglądać genialnie w jasnych wnętrzach.

reklama magazyn lifestyleowy
dekoracje_swiateczne_mybaze_2

Drewniana Choinka – Giovanni

dekoracje_swiateczne_mybaze_3

Drewniana choinka – Giovanni

dekoracje_swiateczne_mybaze_4

drewniany kalendarz – ekodizajn

Święta Bożego Narodzenia bez choinki to nie prawdziwe święta. Jednak świąteczne drzewko wcale nie musi być co roku standardowe. Od czasu do czasu możemy zaszaleć i postawić na coś innowacyjnego.

 

Również światełka są bardzo ważną ozdobą. Oczywiście nie musimy rozświetlać nimi całego domu. Czasem wystarczy tylko zainwestować w mały, ale za to bardzo absorbujący przedmiot, który potrafi zbudować miłą i ciepłą atmosferę. Takim przedmiotem może być na przykład drewniana lampka w kształcie renifera.

dekoracje_swiateczne_mybaze_7

Lampka renifer – luludesign

 

Nowoczesne wnętrza możemy ozdobić ekologicznymi dekoracjami świątecznymi, wykonanymi przez nas samych. Mogą to być na przykład dekoracje wykonane ze słomy czy papieru.

Jeśli macie jakieś inne pomysły podzielcie się nimi w komentarzach.