Nowoczesna zabudowa tarasu.

nowoczesny taras aluminiowo szklany

Zbliżają się miesiące, w których coraz chętniej wychodzimy na zewnątrz. Warto zadbać o zadaszenie i wyposażenie tarasu, które sprawi, że te chwile spędzone na świeżym powietrzu będą jeszcze lepsze!

 

W cieplejsze dni coraz więcej czasu spędzamy na tarasie. Tym samym dobrze zaaranżowana przestrzeń sprawi, że spożywanie posiłków, goszczenie przyjaciół, czy nawet praca na świeżym powietrzu będzie znacznie przyjemniejsza.

Zabudowa tarasu powinna pozytywnie wpływać na komfort wszystkich, którzy aktualnie spędzają czas na tarasie. Liczy się tutaj osłonięcie przed deszczem, a także innymi warunkami atmosferycznymi, które mogłyby zakłócać ten relaks. Zabudowa tarasu tym samym powinna umożliwiać przebywanie na zewnątrz, niezależnie od pogody.

Miejsce spotkań i relaksu

Taras to wyjątkowe miejsce spotkań z najbliższymi, jak i relaksu. Choć nie korzystamy z niego o każdej porze roku, to dobrze wykonana zabudowa pozwoli z niego korzystać jeszcze częściej. Wyobraź sobie, że możesz spędzić na zewnątrz wszystkie wiosenne, letnie, jak i wczesnojesienne poranki i wieczory! To zdecydowanie przyjemna wizja, którą jak najbardziej możesz zrealizować.

Warto zainwestować w dobrej jakości zabudowę na taras, by jak najdłużej cieszyć się tym wygodnym i trwałym rozwiązaniem. Pod uwagę należy wziąć bezpieczeństwo, materiał, z jakiego wykonana jest zabudowa, szczelność, a także możliwość jej dopasowania do stylu domu.

Zabudowa aluminiowo – szklana

Zabudowy szklane tarasu dobrze komponują się zarówno z budynkiem, jak i naturalnym otoczeniem. Prezentują się nowocześnie, a także spełniają swoją podstawową funkcję ochrony przed warunkami atmosferycznymi i zadaszenia.

Taka zabudowa posiada systemy odprowadzające wodę, jak i bezpieczne szkło. VSG 44.1, które jest efektem sklejenia dwóch tafli za pomocą specjalnej folii. Ta w przypadku rozbicia zatrzymuje wszystkie szklane odłamki. Co więcej, szkło VSG dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych — bezbarwnym, mlecznym i grafitowym.

W zabudowie alumuniowo-szklanej nie brakuje podwójnej uszczelki i klipsów domykających, które sprawiają, że zabudowa jest w pełni szczelna. Tym samym cieszenie się relaksem na świeżym powietrzu, nawet w czasie ulewy dalej jest możliwe. Zła pogoda nie popsuje Twoich planów.

Wygodne i trwałe rozwiązanie

Aluminiowo-szklane zabudowy tarasu są dostępne w trzech podstawowych systemach. Pierwszy z nich to zabudowa stała, drugi to specjalny system przesuwny bezramowy — harmonijka, a trzeci to system przesuwny bezramowy równoległy. Wybierz takie rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze i najwygodniejsze.

Wybierz pasujący styl!

Możesz wybrać kolor aluminiowo-szklanej zabudowy tarasu i dopasować ją do swoich potrzeb. Istnieje możliwość wyboru koloru profili aluminiowych z palety RAL. Tym samym dobranie stylu tarasu do stylu i koloru domu nie będzie należało do najtrudniejszych.

Nowoczesna zabudowa aluminiowo – szklana to bezpieczne i stylowe rozwiązanie taras. Doskonale chroni przed warunkami atmosferycznymi i jest trwała, dzięki czemu będzie służyła przez długi czas. Jest to wybór na tyle uniwersalny, że będzie pasował do każdego domu, niezależnie od tego, w jakim stylu jest utrzymany. Warto odpowiednio przygotować się na zbliżające się ciepłe wieczory i zaaranżować taras marzeń!