Kolejna nagroda TIPA World Award dla marki CEWE.

CEWE ma już 7 nagród TIPA World Award. W 2021 zdobyło dwie w dwóch kategoriach, a 2022 rok to kolejny sukces i nagroda w kategorii „ Best Photo Service Worldwide” za całkowicie personalizowane etui wsuwane na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w formacie XL! Sprawdź, czym są te statuetki oraz jakie inne osiągnięcia na koncie ma marka CEWE.

CEWE ze statuetką TIPA 2022

W 2022 roku CEWE ponownie odniosło sukces i otrzymało siódmą statuetkę TIPA! Kolejny raz w kategorii „Best Photo Service” za w pełni personalizowane etui wsuwane na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w formacie XL. Jest ono dopasowane do liczby stron fotoksiążki, a także wykończone z wyjątkową dokładnością. Etui wsuwane zostało opracowane w nowoczesnym laboratorium w Oldenburgu i jest efektem połączenia koncepcji oraz ciężkiej pracy. Jury TIPA World Award po raz siódmy docenili starania CEWE w dostarczaniu Klientom najwyższej jakości, innowacyjnych produktów.

Czym są nagrody TIPA World Award?

Stowarzyszenie Technical Image Press Association tworzą renomowani redaktorzy magazynów fotograficznych z całego świata. Doświadczeni eksperci nagradzają nowoczesne produkty związane z fotografią i obrazem, dostosowując kategorie konkursowe do aktualnych trendów. Przy ocenie, pod uwagę brane są takie czynniki, jak m.in.: innowacyjność, postęp technologiczny, wzornictwo, ergonomia, łatwość obsługi, cena. Postęp technologiczny jest nie do zatrzymania – prawie każda sfera medialna, czy właśnie technologiczna, jest udoskonalana, tworzą się coraz to nowsze pomysły na poszerzenie możliwości w imię innowacji. W związku z tym każdego roku członkowie stowarzyszenia przyznają prestiżową nagrodę TIPA World Award markom, które wykazały się ponadprzeciętną innowacyjnością w ciągu ostatnich 12 miesięcy. CEWE to jedyna firma z branży fotousług, która w 30-letniej historii konkursu zdobyła nagrodę TIPA World Awards aż 7 razy. Stowarzyszenie TIPA można scharakteryzować nie tylko jako organizację, która przyznaje TIPA World Awards najlepszym produktom, ale także jako aktywne i zaangażowane stowarzyszenie, które odgrywa ważną rolę w branży.

CEWE wielokrotny zdobywca nagrody TIPA World Award

Nagrody TIPA World Award można porównać do złotych medali igrzysk olimpijskich, czy mistrzostw świata, a CEWE jest już multimedalistą z 7 wyróżnieniami. W 2008 roku po raz pierwszy marka otrzymała to wyróżnienie w kategorii „Najlepszy na świecie serwis fotousługowy”. Jury doceniło wysoki poziom fotousług, skoncentrowanych na unowocześnionych sposobach dostarczania klientom oczekiwanych usług. Szczególne uznanie zyskała wtedy CEWE FOTOKSIĄŻKA, czyli flagowy produkt marki. W 2018 roku TIPA wyróżniło ofertę okładek CEWE FOTOKSIĄŻKI, a w szczególności twardą z uszlachetnieniem (wypukłymi elementami w oprawie), nadającą albumom nietuzinkowego blasku. Eksperci zwrócili również uwagę na wirtualnego asystenta, który pomaga przy projektowaniu fotoksiążki. Rok później, w 2019 roku, uznanie jury zdobyły hexxas CEWE, czyli unikatowy sposób na eksponowanie fotografii. Technologia druku na utwardzonych piankach i, nieodłączna dla CEWE, solidność wykonania została doceniona przez. Dwa lata temu, w 2020 roku, w kategorii „Najlepszy na świecie serwis fotousługowy”, eksperci docenili kunszt wyjątkowych opraw CEWE FOTOKSIĄŻKI – okładkę lnianą oraz tę wykonaną z eleganckiej skóry. Podczas ostatniej edycji CEWE otrzymało aż dwie statuetki – w kategorii „Best Retail System Worldwide” za CEWE Fotocentrum i w kategorii „Best Photo Service Worldwide” za elegancki Fotokalendarz A2 Gold Edition z uszlachetnieniem. Docenienie marki CEWE przez ekspercki zespół TIPA, to potwierdzenie najwyższej jakości naszych usług i produktów, a sama nagroda to prestiżowy wyraz uznania na arenie międzynarodowej. Zadowolenie klientów i odbiorców to priorytet CEWE.