Naturalne włóczki najlepszego gatunku i nie tylko – z motka plecione.

fot. materiały partnera
Materiał partnera

Sklep www.zmotkaplecione.pl to dowód na to, że pasją można nie tylko dzielić się z innymi, ale też stworzyć dzięki niej wyjątkowe miejsce. W internetowym sklepie znajduje się wszystko, co jest potrzebne, aby realizować kolejne projekty na bazie wysokojakościowych włóczek czy to na drutach czy też na szydełku.

Akcesoria dziewiarskie dla początkujących jak i zaawansowanych w swojej przygodzie z dzierganiem, niezwykle różnorodna oferta kolorowych motków i sznurków, a także praktyczne wskazówki dotyczące użytkowania poszczególnych produktów umieszczone na stronie internetowej – www.zmotkaplecione.pl  to z pewnością przestrzeń sprzyjająca kreatywności oraz samorozwojowi.

Naturalne włóczki najlepszego gatunku i nie tylko

Asortyment obejmuje szeroki wybór włóczek, które są zdywersyfikowane pod względem składów, rodzaju splotu, jak i kolorystyki. Prowadzona jest także sprzedaż sznurków bawełnianych przeznaczonych do szydełkowania lub makramy. Obok włóczek z wełny merino, moherowych, z wełną z alpaki czy z domieszką wełny jaka dostępne są również motki z lnem, a także z dodatkiem włókien konopnych. Włóczki mogą być wykorzystywane do różnych projektów, również takich robionych z myślą o najmłodszych. Motki ze sklepu www.zmotkaplecione.pl nadają się zarówno do tworzenia akcesoriów i swetrów na zimę (np. motki o grubym splocie z wełny merino czy alpaki), jak i do wykonywania letnich projektów (np. lekkie motki z domieszkami lnu, bawełny, jedwabiu). Warto dodać, że kolekcja na bieżąco jest uzupełniana o kolejne rodzaje włóczek, wzbogacana jest także dostępna kolorystyka. Każdy produkt charakteryzuje się najwyższą jakością, ale też pozyskiwanie surowców odbywa się w zgodzie z zasadami ekologii, z dbałością o dobrostan zwierząt, o środowisko naturalne (certyfikowane uprawy bawełny czy recykling tkanin).    

Szeroki wybór akcesoriów dziewiarskich

W sklepie dostępne są zestawy drutów oraz szydełek, które są wykonane z drewna bądź metalu. Można je dobrać w zależności od potrzeb – rodzaju projektu oraz stopnia umiejętności w posługiwaniu się tymi akcesoriami. Zarówno włóczki, jak i wysokiej jakości druty mogą być także prezentem dla kogoś, kogo pasją są kreatywne zajęcia.
W sklepie www.zmotkaplecione.pl  asortyment stale jest uzupełniany także o produkty, dzięki którym można uczestniczyć w aktualnych trendach w designie, takich jak boucle. Z włóczek Alpaca Boucle można tworzyć wyroby o nieoczywistej fakturze i dekoracyjnym charakterze. Będzie też świetnym materiałem np. na fantazyjne koce czy poszewki na poduszki, ale też na modne ostatnio pluszaki hand made. Technika robienia na drutach z tych włóczek wymaga nieco więcej wprawy, jednakże – co warto podkreślić – w tym internetowym sklepie dla siebie znajdą coś zarówno osoby o zaawansowanych umiejętnościach, jak i początkujące.

Warto regularnie odwiedzać stronę sklepu, jak również profile w mediach społecznościowych, ponieważ oprócz systematycznego pojawiania się nowości często oferowane są również atrakcyjne promocje.

materiał partnera