Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Przepiękne wnętrze dopracowane w każdym szczególe.

Otwarta przestrzeń, minimalizm, połączenie przeróżnych tekstur oraz niezwykłe kolory. Tak w jednym zdaniu można opisać przepiękne wnętrze zaprojektowane przez  ukraińskie studio projektowe Zooi. Projektanci w swoich pracach skupiają się dosłownie na każdym, nawet najmniejszym szczególe i chętnie wykorzystuje rozwiązania, dzięki którym powstają perfekcyjne i komfortowe wnętrza.

 

Salon połączony jest z kuchnią i jadalnią tworząc ogromną wspólną przestrzeń. Wygodna skórzana kanapa w salonie zachęca do wypoczynku. Spójrzcie na interesujące moduły kuchenne w pastelowo różowym odcieniu.  Uwagę we wnętrzu przykuwa także metalowa siatka umieszczona pod sufitem, której przedłużenie tworzy ściankę rozgraniczającą przedpokój od reszty przestrzeni. Wchodząc do sypialni nie sposób przejść obojętnie obok parkietu, który zachwyca swoją niestandardową formą. Za łóżkiem projektanci przewidzieli miejsce na domową bibliotekę. Regały na książki stanowią genialne tło. Przyjrzyjcie się garderobie  – niebywały okaz.

[alert type=white ]Zwróćcie uwagę na najistotniejsze meble w tym wnętrzu. Wszystkie tworzą delikatną iluzję. Tak jakby meble unosiły się w powietrzu.[/alert]

Łazienka nie odbiega pomysłowością od pozostałej przestrzeni. Mozaika ceramiczna o fakturze drewna nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Ergonomiczny podgrzewany wieszak na ręczniki świetnie wygląda i zapewnia domownikom komfort. Wisienką na tym torcie jest minimalistyczny zestaw prysznicowy.

1_przepiekne_wnetrze_kuchnia_-_zooi 2_przepiekne_wnetrze_kuchnia_-_zooi 3_przepiekne_wnetrze_kuchnia_-_zooi 4_przepiekne_wnetrze_przedpokoj_-_zooi 5_przepiekne_wnetrze_salon_-_zooi 5_przepiekne_wnetrze_sypialnia_-_zooi 6_przepiekne_wnetrze_sypialnia_-_zooi 8_przepiekne_wnetrze_sypialnia_-_zooi

7_przepiekne_wnetrze_sypialnia_-_zooi 9_przepiekne_wnetrze_lazienka_-_zooi

10_przepiekne_wnetrze_lazienka_-_zooi

projekt: zooi.com.ua

Przeczytaj też