Zobaczcie jak wygląda sypialnia Edyty i Cezarego Pazurów w domu na Warmii.

Fot. Materiały prasowe Jawor-Parkiet

Edyta i Cezary Pazura dokonali metamorfozy swojej sypialni w domu położonym na Warmii. Eleganckie wnętrze zyskało niezwykłego ciepła i sielskiego charakteru dzięki użyciu drewnianej podłogi. Jednak genialne wrażenie zostało osiągnięte też dzięki kreatywnym rozwiązaniom oferowanym przez podłogi od Jawor-Parkiet oraz inwencji właścicieli, którzy zdecydowali się wykorzystać deski także na wezgłowiu łóżka. Zobaczcie sami.

Niezwykłe wezgłowie wykonane z dębowych desek stanowi unikalną ozdobę wnętrza. Wznoszące się aż do sufitu robi niesamowite wrażenie. Wyjątkowy, chłodny odcień dekoru z kolekcji Dekor Retro Collection Design Experience Dark Omen prezentuje powierzchnię w odcieniach spalonego drewna – od bursztynowego po głęboki brąz oraz układ jodełki klasycznej. Węzgłowie umieszczone w sypialni Pazurów prezentuje się imponująco. Ten ponadczasowy wzór doskonale łączy elegancję z wyrazistością.

Retro Collection Design Experience Dark Omen od Jawor-Parkiet to podłoga o starannie ręcznie postarzanym wykończeniu. Nieregularne detale na brzegach desek nadają jej eleganckiego charakteru i sprawiają, że każda deska ma swój wyjątkowy charakter i wygląd. Szlachetna powierzchnia desek została delikatnie szczotkowana i wykończona olejowoskiem, co nadaje im niezwykłą miękkość w dotyku.

Deski z kolekcji Retro Collection Design Experience Dark Omen wykonane z dębu, ułożone zarówno na wezgłowiu, jak i na podłodze, nadają sypialni Pazurów jednolity charakter i wzmacniają nietypowy efekt dekoracyjny. Doskonale harmonizują z eleganckimi meblami i dodatkami.

Edyta i Cezary Pazurowie to Ambasadorzy marki Jawor-Parkiet i bohaterowie kampanii „Podłogi z Pazurem. Gotowe na każdą rolę w Twoim życiu”. Doceniają autentyczność, spokój oraz harmonię, które płyną z kontaktu z naturą, a także możliwość wypoczynku w otoczeniu malowniczych lasów, łąk i jezior. Dlatego też z dużym entuzjazmem spędzają czas w swojej wiejskiej rezydencji na Warmii, gdzie atmosfera i aranżacja sprzyjają głębokiemu relaksowi.

Jak Wam się podoba sypialnia Edyty i Cezara Pazurów?