Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Przyjęcie z PO:mysłem.

Koniec roku wiąże się z kilkoma okazjami do świętowania. Już niedługo zabawa sylwestrowa oraz sezon karnawałowy, czyli zapowiadające się spotkania w szerszym gronie. Właśnie z tej okazji marka PO: ma do zaproponowania kilka stylowych oraz praktycznych produktów, które odmienią oblicze każdego przyjęcia.

Często powtarzającą się oraz dość kłopotliwą sytuacją na przyjęciach jest ambaras wśród szkła. Szklanki i kieliszki podczas ich odkładania gubią się pośród wielu identycznych. Aby gospodarz oraz goście czuli się z tym swobodnie marka PO: poleca sięgnąć po znaczniki do kieliszków Trumpet Cup Tag (o których już pisaliśmy). W tym przypadku znacznikami są kolorowe trąbki, które spersonalizują każdy kieliszek. Od teraz goście będą mogli bez żadnych problemów powrócić do kosztowania swoich trunków.

trumpet-tag-1
trumpet-tag-2

Nie ma nic lepszego od zimnego napoju serwowanego podczas gorących przyjęć. Niestety w wyniku różnicy temperatury szklanka szybko pokrywa się kropelkami wody utrudniając spożywanie trunku. Rozwiązaniem tutaj jest szklanka Sliced Cold z kolekcji POP Collection. Dzięki swojej oryginalnej formie oraz matowemu wykończeniu wilgotne naczynie nie wysunie się z rąk. Sliced Cold to szklanka do zadań specjalnych więc nie ma się co obawiać o dywanową katastrofę. Dodatkowym atutem jest jej interesujący kształt, który sprawia, że jest to nie tylko rozwiązanie praktyczne ale także bardzo efektowne.

Sliced_Cold_1

Dla każdego gospodarza największym komplementem jest przybycie na przyjęcie wszystkich oczekiwanych gości. Jeśli jednak impreza jest na tyle duża, że goście bawią się w kilku pomieszczeniach, zadbajmy o to aby drzwi do nich były otwarte. Tutaj z PO:mocą przychodzą stopery do drzwi Nail Door Stopper w kształcie gwoździ. Dzięki nim drzwi dla wszystkich będą zawsze otwarte.

Nail_Door_Stopper_1
Nail_Door_Stopper_2

A gdy już wszyscy goście opuszczą przyjęcie, a na stole pozostaną otwarte ale nie opróżnione butelki wina użyjmy Wax Seal Wine Stopper. Jest to silikonowy korek, który odetnie dopływ powietrza do trunku i co najważniejsze nie ukruszy się do butelki.

Wax_Seal_WineStopper_1

 

Przeczytaj też