Skandynawskie oświetlenie na zimową aurę.

lampy miedziane,

Pogoda za oknem sprawia, że mamy ochotę skryć się w ciepłym i nastrojowym wnętrzu. Nie ma to jak zasiąść zimową porą wygodnie na kanapie i zatopić się pod kocem ze szwedzką kryminalną powieścią. A jak stworzyć odpowiedni klimat podczas zimowej aury najlepiej wiedzą skandynawscy projektanci, którym nie obcy jest mroźny klimat. Zimowe szarości najlepiej rozjaśnić odpowiednim oświetleniem, które charakteryzuje się funkcjonalnością i dobrym designem. Poszukując odpowiedniej lampy warto przyjrzeć się bliżej marce BoConcept.

Entuzjaści lamp wiszących i wnętrz utrzymanych w stylistyce industrialnej powinni przyjrzeć się bliżej produktom Ball oraz Pine Cone. Wykonane z metalu z miedzianym wykończeniem oświetlenie przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi wnętrz minimalistycznych. Z kolei osoby, które chcieliby oświetlenie, które można w każdej chwili przenieść do innego pomieszczenia powinni się zainteresować lampami stołowymi Shelter i Snead oraz podłogowymi Main i Kuta.

skandynawskie_oswietlenie_bo_concept_1 skandynawskie_oswietlenie_bo_concept_2 skandynawskie_oswietlenie_bo_concept_3 skandynawskie_oswietlenie_bo_concept_4 skandynawskie_oswietlenie_bo_concept_5[alert type=white ] Dzięki właściwemu światłu zimowe wieczory w domu mogą być przyjemne i ciepłe. Odpowiednio dobrane oświetlenie może optycznie powiększyć wnętrze i podkreślić jego kolorystykę. Warto tutaj zaufać projektantom, którym mroczne zimowe dni nie są obce.[/alert]