Elegancki grzejnik z oświetleniem – Mango Light.

Do grzejnika, który należy do kolekcji Design firmy Enix najlepszym tłem będzie ciemna, najlepiej wpadająca w czerń barwa ściany. Linia Design to luksusowe grzejniki, które charakteryzuje interesująca forma. Oprócz swoich właściwości grzewczych mają nadać one wnętrzu elegancji oraz piękna.

Najnowsza propozycja firmy Enix to grzejnik Mango Light, który w sposób perfekcyjny łączy w sobie estetykę oraz funkcjonalność. Grzejnik posiada lekko zaokrąglone krawędzie oraz wyposażony jest w nieduże lampy umieszczone w górnej części. Padające refleksy światła podkreślają jego żywą czerwoną tonację oraz interesujące atuty wzornicze tego grzejnika.

podswietlany-grzejnik-1

Mango Light tworzy we wnętrzu ciekawą atmosferę. Subtelne oświetlenie przyjemnie układa się z zapaloną w salonie nastrojową lampką bądź świecą, a czerwony kolor grzejnika kontrastuje z meblami, ścianą oraz elementami ozdobnymi wnętrza. Mango Light to niebanalna dekoracja holu lub salonu oraz świetna propozycja dla nowoczesnych wnętrz. Grzejnik można zamówić w dowolnym kolorze z palety producenta.

podswietlany-grzejnik-2