Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

mBox – koniec z bałaganem w domowych dokumentach.

M Box to nowość, zaprojektowana i w całości wyprodukowana w Polsce. Została stworzona, aby zwiększyć komfort codziennych czynności, związanych z zarządzaniem dokumentami domowymi.

Jej zalety docenią zarówno osoby postrzegane jako roztrzepani bałaganiarze, jak i te przywiązujące dużą wagę do porządku.

Największą korzyścią związaną z użytkowaniem mBox’a jest możliwość stworzenia własnego, domowego archiwum z łatwym dostępem do najważniejszych dokumentów.  Segreguje się je, przyporządkowując do jednej z poniższych kategorii:

• „Twój Dom” – zakładka umożliwia przechowywanie dokumentów i umów ubezpieczeniowych dotyczących domu, rachunków domowych, opłat czynszowych czy podatków od nieruchomości.
• „Finanse i Podatki” – ta zakładka służy z kolei do przechowywania wszelkich dokumentów finansowych, takich jak roczne zeznania podatkowe, umowy
i ubezpieczenia planów finansowych, korespondencja bankowa.
• „Kariera i Edukacja” – to miejsce przechowywania dyplomów ukończonych szkół, umów o pracę i świadectw pracy, potwierdzeń odbytych kursów czy uzyskanych certyfikatów.
• „Zakupy” – tutaj możemy przechowywać dokumenty, gwarancje i rachunki potwierdzające zakup: wyposażenia mieszkania, przedmiotów osobistych oraz sprzętów niezbędnych w codziennym życiu.
• „Dokumenty Osobiste” – zakładka umożliwia przechowywanie dokumentów takich jak: akty urodzenia, akty małżeństwa, hasła do portali internetowych, umowy osobiste itp.
• „Zdrowie” – ta zakładka ułatwia kontrolę nad takimi dokumentami jak: książeczki zdrowia, książeczki szczepień, wydruki potwierdzające status ubezpieczonego, skierowania lekarskie, wyniki badań, recepty.

mBOX_zdjecie_4
mBOX_zdjecie_1
mBOX_zdjecie_2
mBOX_zdjecie_3
Przeczytaj też