Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Optymalne przechowywanie drobnych rzeczy.

Każdy z nas posiada w domu swoje małe skarby. Są to rzeczy na ogół systematycznie używane , które przechowujemy  w szufladach, koszyczkach, kubeczkach, na półkach, stolikach lub innych mniej lub bardziej  wymyślnych miejscach. Nie zawsze mamy pomysł gdzie je umieścić i przekładamy je po prostu z miejsca na miejsce.

Dodatkowo takie skarby niekoniecznie prezentują się pięknie wprowadzając przy tym atmosferę nieporządku.  Na szczęście istnieją pewne rozwiązania które są efektywne, a zarazem efektowne. Przechowywanie rzeczy na które nie za bardzo znajdujemy miejsce staje się banalne.

przechowywanie-rzeczy-1

Przyjrzyjcie się bliżej zasobnikowi Stack  Stack. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które pozwala nam przechowywać najróżniejsze przedmioty. Stack Stack znajdzie zastosowanie zarówno w przedpokoju, łazience jak i w gabinecie. Można w nim przechowywać wszystkie drobne rzeczy, które używamy codziennie i te, które potrzebne są rzadziej.

Pojemniki dostępne są w różnych rozmiarach. Można je ze sobą łączyć tworząc proste lub bardziej skomplikowane konstrukcje. Po nałożeniu na siebie pojemniki spoczywają jakby na szynach i można je delikatnie przesuwać tam i z powrotem jednym ruchem ręki. Nie trzeba  więc za każdym razem przekładać pojemników. Zasobnik Stack Stack zapewni optymalne przechowywanie drobnych rzeczy wyróżniając się dodatkowo nowoczesnym kształtem. Jego funkcjonalność oraz minimalistyczna forma świetnie wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza.

przechowywanie-rzeczy-2
przechowywanie-rzeczy-3
przechowywanie-rzeczy-4
przechowywanie-rzeczy-5

Przeczytaj też