Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Meble drewniane – wyprzedaż kolekcji FENIKS

fot. materiały partnera
Materiał partnera

Meble drewniane systemu FENIKS to rozwiązanie dedykowane sklepom odzieżowym. Naturalne drewno paulownia cechuje się wytrzymałością, lekkością i eleganckim wyglądem. Cechy te sprawiają, że doskonale sprawdza się jako wyposażenie sklepów. Wyprzedaż kolekcji to świetna okazja, by zyskać trwałe meble wysokiej jakości.

Meble z drewna egzotycznego

W ramach wyprzedaży kolekcji oferujemy zniżki nawet do – 67%. To niepowtarzalna okazja, aby po atrakcyjnej cenie nabyć meble z naturalnego drewna. Dowiedzmy się zatem nieco więcej o tych meblach. FENIKS to system odzieżowy, na który składają się pojedyncze meble z kolekcji. Dzięki temu sami decydujemy o tym, które elementy znajdą się w naszym sklepie. Dzięki spójnemu wzornictwu osiągniemy harmonijny wygląd sklepu.

Meble drewniane kojarzą się z naturą, ekologią, trwałością i wysoką jakością. Warto o tym pamiętać, decydując się na wyposażenie sklepu odzieżowego. Klienci bowiem coraz częściej zwracają uwagę na jakość ubrań. Cenią naturalne tkaniny i chcą, aby produkcja ubrań była etyczna i jak najmniej wpływała na środowisko. Zestawienie drewna z odzieżą dobrą jakościową sprawia, że dajemy jasny przekaz – dbamy o jakość naszych produktów. Dziś liczy się bowiem także oprawa tego, co sprzedajemy.

W systemie FENIKS główną rolę gra właśnie drewno. Egzotyczne drewno paulownia o barwie miodowo-brązowej znalazło się w regałach przyściennych, profilach z drewna, ladach sklepowych, półkach drewnianych, stojakach na ubrania. Kostki sklepowe do ekspozycji ubrań i dodatków wykonaliśmy w całości z drewna paulownia. Dodatek prawdziwego drewna sprawia, że meble nabierają szlachetnego wyglądu. FENIKS to meble klasyczne, dlatego polecamy je szczególnie do sklepów z elegancką modą damską i męską.

fot. materiały partnera

Drzewo tlenowe – odmiana drewna paulownia


Drewno paulownia cechuje się wyższą temperaturą zapłonu niż w przypadku innych odmian. Można więc powiedzieć, że to materiał bardziej odporny na ogień, oczywiście do pewnego stopnia. Kolejną cechą charakterystyczną tego drewna jest lekkość i miękkość. Samo drzewo paulownia, zwane cesarskim drzewkiem szczęścia, charakteryzuje się piękną, niebiesko-fioletową barwą kwiatów i dużymi, sercowatymi liśćmi.

Coraz większą popularność zyskuje ostatnio drewno z drzewa tlenowego. Drzewo tlenowe powstało w Hiszpanii jako odmiana uprawna dwóch rodzajów paulowni. Jego nazwa wynika z faktu, że produkuje ono znacznie więcej tlenu niż przeciętne drzewo. Z tego powodu jego powstanie traktuje się jako szansę na radzenie sobie z zanieczyszczeniami powietrza. Duża powierzchnia liści sprawia, że drzewo pochłania spore ilości dwutlenku węgla. Ekstremalnie szybki wzrost drzewa to kolejna zaleta nowej odmiany.

fot. materiały partnera

Zapraszamy do salonów ABM i sklepu on-line – zobacz drewniane meble w promocyjnych cenach! To ostatnia szansa, żeby zakupić system FENIKS. Promocja trwa do końca października.

https://wyposazamysklepy.pl/system-sklepowy-feniks

https://www.abm.com.pl/system-sklepowy-feniks

https://blog.abm.com.pl/meble-wyjatkowego-drewna-twoim-domu/

Przeczytaj też