Zachowaj chwile uwiecznione na zdjęciach.

fot. www.mygiftdna.pl

Współcześnie do robienia zdjęć wystarczy nam telefon komórkowy. Nie potrzebujemy już specjalnego sprzętu, kliszy i innych tego typu gadżetów. Telefon mamy zawsze pod ręką, więc pstrykamy zdjęcia wszystkiemu, co nam się spodoba. Tylko co się potem dzieje z tymi zdjęciami? Trzymamy jej w pamięci telefonu, zgrywamy do komputera, czasem podzielimy się kilkoma z nich na portalu społecznościowym, a co z resztą? Jeśli nie chcesz, żeby popadły w zapomnienie wybierz ciekawy fotogadżet i ciesz się zdjęciami, przez dłuższy czas.

 

Fotoksiążka

Jest alternatywą do tradycyjnych albumów ze zdjęciami. W sklepach fotograficznych można ja zamówić w różnych wydaniach. W zasadzie wszystko zależy od naszych upodobań. Fotoksiążka może być w twardej lub miękkiej oprawie, oprawiona w ekoskórę lub ozdobiona naszym zdjęciem. Podobnie sprawa wygląda z jej rozmiarami. Producenci proponują różnorakie rozmiary fotoksiążek. Zdjęcia drukowane są na różnych papierach, w zależności od tego, co zamawiamy. Ilość stron w fotoksiążce również jest uzależniona od naszych preferencji. Jest to dobry pomysł na uwiecznienie naszych zdjęć.

Kubek ze zdjęciem

Możemy na nim nadrukować wybrane przez nas zdjęcie. Taki kubek świetnie sprawdzi się jako prezent i będzie też miłym akcentem podczas porannej kawy czy herbaty. Możemy na nim zatrzymać miłe chwile i rozkoszować się nimi każdego dnia.

Obrazy ze zdjęcia

Fotoobraz na płótnie, to nie tylko oryginalny pomysł na ozdobienie ścian w naszym mieszkaniu, ale także dobry sposób na upamiętnienie ważnych dla nas momentów (pierwsza randka, ślub, narodziny dziecka, rodzinne spotkanie itp.). Zdjęcie wydrukowane na płótnie przez wiele lat będzie nam przypominać o chwilach, o których nie chcemy zapomnieć. Na rynku dostępne są obrazy na płótnie zarówno w kolorze, w odcieniach czarni i bieli, jak i w sepii. Dodatkowo samodzielnie wybieramy rozmiar, który będzie dla nas odpowiedni.

Plakat ze zdjęcia

Jest to interesująca odmiana obrazu na płótnie. Plakaty są nieco tańsze, dzięki czemu jesteśmy w stanie częściej je zmieniać. Zatem co jakiś czas możemy wybierać inne zdjęcie, które zawiśnie na ścianie. Plakat z naszym zdjęciem oprawiony w ramę wygląda bardzo ciekawie. Jest też dobrym pomysłem na prezent, nawet dla nastolatka.

Puzzle ze zdjęcia

Puzzle to nie tylko oryginalny pomysł na upamiętnienie niezapomnianych chwil, ale też dobry sposób na spędzenie czasu w rodzinnym gronie podczas układania obrazu. Ciekawym rozwiązaniem jest oprawienie w ramę gotowej układanki, na której widnieją twarze naszych bliskich lub miejsca, do których lubimy podróżować. Puzzle mogą być ciekawym prezentem lub pomysłem na ozdobienie smutnych ścian w naszym mieszkaniu.

T-shirt ze zdjęciem

T-shirt to nie tylko modna, ale i wygodna koszulka. Jeśli dodatkowo będzie spersonalizowana pod nasze upodobania, może okazać się miłym upominkiem. Zdjęcie uzupełnione o śmieszny napis w kilka chwil odmieni zwykłą koszulkę w niepowtarzalny element naszej garderoby.

Fotomozaika

Jeśli z wyjazdów przywozimy setki, jeśli nie tysiące zdjęć, możemy je wykorzystać do stworzenia innego. W jaki sposób? Można je złożyć w istną mozaikę, która ułoży się w jedno, konkretne zdjęcie, lecz przez charakter mozaiki będzie ono nietypowe i inne od pozostałych. Taka mozaika ze zdjęć, to doskonała pamiątka z wakacji lub prezent dla bliskiej osoby, który można zamówić za pośrednictwem sklepu MyGiftDna.