Żaluzje poziome – 3 sposoby na ich aranżację w Twoim domu.

Żaluzje okienne

Żaluzje poziome są świetnym rozwiązaniem dla każdego domu – stanowią nie tylko estetycznie prezentującą się ozdobę okna, ale przede wszystkim funkcjonalną część wyposażenia, która zapewnia idealne zaciemnienie i ochronę przed promieniami słonecznymi. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na ten rodzaj żaluzji. Oto 3 sposoby na ich idealną aranżację w twojej przestrzeni.

1. Klasyczne drewno

Drewniane meble i dodatki zawsze świetnie się sprawdzają – dodają klasy, przytulności, łagodzą zimne przestrzenie i odwołują się do dobrych skojarzeń: natury, prostoty czy tradycji. Dlatego wybór drewnianych żaluzji jest idealny dla osób, którym na takich walorach estetycznych zależy.

rolety drewniane
Źródło: WAKO rolety żaluzje

 

Drewniane żaluzje pasują do wielu różnych aranżacji, poczynając od klasycznych i prostych wnętrzach, a kończąc na minimalistycznych czy nowoczesnych. Wykonywane z gatunków egzotycznego drewna, takich jak basswood czy abachi, są trwałe i odporne na uszkodzenia. Z pasji do wystroju, WAKO rolety tworzy żaluzje drewniane spełniające najwyższe standardy, tak aby każdy Klient był zadowolony z zakupu.

2. Bambus

Bambusowe żaluzje są świetną alternatywą dla tych drewnianych. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi, stanowią prawdziwą ozdobę każdego pomieszczenia – zwłaszcza tych, odwołujących się mocno do motywów natury, roślinności, egzotyki. Pięknie wyglądają obok kamienia i innych rodzajów egzotycznego drewna.

Rolety z bambusa
Źródło: WAKO rolety żaluzje

 

Żaluzje bambusowe od WAKO rolety żaluzje posiadają w dodatkowym wyposażeniu prowadzenie żyłkowe, co zapewnia ich dużą stabilizację i wygodne użytkowanie. Żaluzje bez problemu można dopasować do stolarki okiennej, dzięki bogatemu wyborowi barw i odcieni materiału. Bambus stanowi idealną dekorację do ciepłych i przytulnych pomieszczeń.

3. Aluminium

Idealne do pomieszczeń, w których zależy nam na dokładnej regulacji wpadającego światła, z zachowaniem dobrej widoczności za oknem. Sprawdzają się dobrze nie tylko w biurach – stanowią wspaniały element wyposażenia wszystkich nowoczesnych przestrzeni. Żaluzje aluminiowe odporne są na wilgoć, duże nasłonecznienie i wahania temperatur. Będą zatem wspaniałą dekoracją okienną dla wszystkich Klientów, którzy oczekują wyjątkowej trwałości i wytrzymałości. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, możemy wybrać żaluzje idealne do naszych wnętrz, a WAKO rolety żaluzje zadba o to, by dopasować ich projekt do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Oferta dla Ciebie

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, WAKO rolety żaluzje oferuje produkty najwyższej jakości. W swojej ofercie posiada żaluzje wykonane z kompozytu PVC oraz drewna naturalnego – FAUX WOOD, które prezentują się jak prawdziwe drewno, ale zachowują przy tym wytrzymałość i trwałość. Odporne są na wilgoć, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w takich pomieszczeniach, jak kuchnie czy łazienki. Z pasji do wystroju!

Już teraz, dzięki Zimowej Promocji, możesz skorzystać z rabatu na 5%! Wystarczy, że przy pomiarze podasz kod rabatowy WINTERSG, a zniżka jest twoja. Nie czekaj, skontaktuj się ze sklepem pod numerem 570 417 417.