Komfort stworzony rękami profesjonalistów – dołącz do Zespołu!

Sofa to centralny punkt życia codziennego w większości domów – to na niej wypoczywamy po wymagającym dniu w pracy czy w szkole, spędzamy czas podczas rozmowy z najbliższymi, a także bawimy się z dziećmi. Aby chwile te były miłe, należy skupić się przede wszystkim na odpowiednim doborze mebla – i nie chodzi tu wyłącznie o jego wygląd, ale również o wykonanie oraz funkcjonalność. Wyposażenie do domu z klasą powinno się starzeć w sposób elegancki, dobrze służąc przez cały okres użytkowania. Osiągnięcie takiego poziomu to nie lada wyzwanie dla producenta i wymaga zatrudnienia sztabu wykwalifikowanych pracowników. Przyjrzyjmy się zatem, jak wygląda przygotowanie do pracy na wybranych stanowiskach produkcji mebli marki Gala Collezione.

Na wstępie należy wspomnieć, iż rekrutacja do zespołu wciąż trwa, a Firma kładzie nacisk na stabilne zatrudnianie pracowników na długi czas. Już podczas procesu rekrutacji przyszły pracownik ma okazję zobaczyć, jak będzie wyglądać jego miejsce pracy, zapoznać się z wymaganiami danego stanowiska oraz z dodatkowymi profitami pracowniczymi. Jeśli kandydat zostanie zakwalifikowany i podtrzyma chęć pracy, zostanie on oddany pod opiekę profesjonaliście, który od tej pory aż do zakończenia okresu nauki będzie czuwać i pilotować postępy w zdobywaniu wiedzy.

Przyuczanie do konkretnych stanowisk nie trwa krótko, ponieważ żeby zostać samodzielnym tapicerem, potrzeba czterech miesięcy, natomiast, żeby stać się szwaczką – aż siedmiu. Czas ten gwarantuje zarówno zatrudnionemu, jak i Firmie spokój oraz pewność, że elementy mebli Gala Collezione tworzone przez nowo zatrudnioną osobę będą możliwie najwyższej jakości już od samego początku. Warto także zaznaczyć, że nawet podczas szkolenia, uczeń korzysta z wszystkich przywilejów, jakie należą się pracownikowi , na przykład przysługuje mu premia, umowa o pracę oraz prawo do urlopu.

Tapicerzy podczas przyuczania zaczynają od małych, prostych i lekkich elementów, aby mogli oswoić się z narzędziami i nauczyć najefektywniejszego sposobu pracy. Dopiero później przechodzą do większych części, a także poznają tajniki pikowania. Szwaczki zaś rozpoczynają od zapoznania się z działaniem maszyn do szycia oraz z technikami bezpiecznego i skutecznego posługiwania się nimi, dowiadują się również, jak czytać rysunki techniczne. Następny etap stanowi zaznajomienie się z rodzajami ściegów, a także ze sposobem szycia, wykorzystywanym podczas produkcji mebli Gala Collezione.

Zakłady produkcyjne mieszczą się w Lisim Ogonie, Chełmnie, Tucholi oraz Gniewkowie, a oferty zatrudnienia dedykowane są zarówno specjalistom z doświadczeniem, jak i osobom, które szukają nowej pracy i chcą dopiero nabyć odpowiednie kwalifikacje.

Zapisz

Zapisz