Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Ściany w stylu Muratto – okładziny ścienne.

Muratto to fascynujące okładziny ścienne. Te absorbujące wzory świetnie sprawdzą się we wnętrzach prywatnych jak i komercyjnych. Dom Korkowy oferuje aż dziewięć atrakcyjnych kolekcji.

W kolekcji okładzin ściennych odnajdziecie przeróżne wzory. Są klasyczne, w naturalnych odcieniach bieli, beżu oraz brązu. Są też takie ze śmiałą kolorystyką i oryginalnymi formami z kolekcji Wood Planks Vintage. Są także okładziny z kolekcji Organic Block, które z dużym sukcesem mogą zastąpić obrazy i inne dekoracje ścienne oraz Cork Bricks o barwach od czerwonej po ciemnobrązową z wzorami przypominającymi cegły.

okladziny_scienne_muratto_2

Kolekcje okładziny ściennych to kilkadziesiąt wzorów, które różnią się wieloma detalami. Od kolorystyki, poprzez sposób wykończenia, aż do faktury. Okładziny ścienne są bardzo przyjazne dla otoczenia. Są bardzo dobrym izolatorem hałasu – sprawdzą się więc w pomieszczeniach, w których wymagany jest spokój i skupienie. Tworzą przyjemną i ciepłą atmosferę. Są też świetną alternatywą dla alergików. Okładziny nie przyciągają kurzu i tworzą odpowiedni mikroklimat. Muratto to fantastyczny design oraz bogate wzornictwo. Połączenie wartości użytkowej korka z wysoką estetyką sprawia, że okładziny to bardzo interesujące rozwiązanie.

okladziny_scienne_muratto_1
okladziny_scienne_muratto_3
Przeczytaj też