Psst! Kliknij tutaj i przeczytaj o technice gotowania SLOW COOKING.

Ściany w stylu Muratto.

Muratto to fascynujące okładziny ścienne. Te absorbujące wzory świetnie sprawdzą się we wnętrzach prywatnych jak i komercyjnych. Dom Korkowy oferuje aż dziewięć atrakcyjnych kolekcji.

 

W kolekcji odnajdziecie przeróżne wzory. Są klasyczne, w naturalnych odcieniach bieli, beżu oraz brązu. Są też takie ze śmiałą kolorystyką i oryginalnymi formami z kolekcji Wood Planks Vintage. Są także okładziny z kolekcji Organic Block, które z dużym sukcesem mogą zastąpić obrazy i inne dekoracje ścienne oraz Cork Bricks o barwach od czerwonej po ciemnobrązową z wzorami przypominającymi cegły.

okladziny_scienne_muratto_2

Kolekcje to kilkadziesiąt wzorów, które różnią się wieloma detalami. Od kolorystyki, poprzez sposób wykończenia, aż do faktury. Okładziny te są bardzo przyjazne dla otoczenia. Są bardzo dobrym izolatorem hałasu – sprawdzą się więc w pomieszczeniach, w których wymagany jest spokój i skupienie. Tworzą przyjemną i ciepłą atmosferę. Są też świetną alternatywą dla alergików. Okładziny nie przyciągają kurzu i tworzą odpowiedni mikroklimat. Muratto to fantastyczny design oraz bogate wzornictwo. Połączenie wartości użytkowej korka z wysoką estetyką sprawia, że okładziny to bardzo interesujące rozwiązanie.

okladziny_scienne_muratto_1

okladziny_scienne_muratto_3

Przeczytaj też