Stylowe grzejniki od Purmo.

salon, gitara, żółty fotel, dywan, książki ułożone w stosie,

Czasy w których grzejnik miał spełniać jedynie funkcję grzewczą na szczęście minęły. Nic dziwnego, w końcu jest to dość zauważalny element wyposażenia naszego wnętrza. Nie ma sensu ukrywać go za firanką, krzesłami czy stołem – lepiej wybrać taki, który będzie prezentował się estetycznie i wyraziście. Stylowy grzejnik ociepli nasze wnętrze nie tylko dużą mocą grzewczą, ale także swoim wyglądem.

Kos V

To pionowy grzejnik marki Purmo, który odznacza się designem zamkniętym w perfekcyjnie płaskiej płycie czołowej i subtelnie zaokrąglonych krawędziach. Jego konstrukcja sprawia, że z powodzeniem można umieścić go na wąskich powierzchniach ścian w pobliżu dużych okien oraz drzwi. Kos V można zamówić także w bardzo ciekawym wykończeniu INOX (płyta przednia i boczne osłony wykonane są ze stali nierdzewnej). Będzie on świetnie współgrał z przestrzenią zaaranżowaną w industrialnym klimacie.

grzejnik_purmo_kos_v

Paros V

Jest to także grzejnik pionowy. Inspirowany wzornictwem z lat 50-tych także omija szerokim łukiem ostre krawędzie i załamania. Front z osłonami bocznymi stanowi jedną całość. Paros V posiada także mało zauważalne podłączenie środkowe. Grzejnik można zamówić w trzech wysokościach i czterech szerokościach.

grzejnik_purmo_paros_v

Plan Ventil Compact

To z kolei grzejnik poziomy marki Purmo, który także odznacza się perfekcyjnie gładką płytą czołową oraz estetyką na najwyższym poziomie. Może być podłączony z dołu lub – po demontażu wkładki zaworu – z boku, a dwa króćce przyłączeniowe umieszczone od dołu pozwalają na dyskretne ukrycie elementów instalacji.

grzejnik_purmo_plan_ventil_compact_

Stylowy grzejnik do stylowego wnętrza

Uniwersalny design grzejników Kos V, Paros V i Plan Ventil Compact sprawia, że odnajdą się one praktycznie w każdym wnętrzu. Zarówno w nowoczesnej stylistyce jak i we wnętrzu utrzymanym w klimacie retro. Rozgrzeją każdą przestrzeń swoim designem i estetyką.