Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Timoore Clariss – pokój w stylu glamour!

Młode damy, które gustują w stylu glamour zapewne zauroczą się romatyczną kolekcją Clariss od Timoore. Cechami charakterystycznymi są wyszukane zdobienia i zaokrąglenia. To po prostu klasyczny dziecięcy glamour!

Jeśli znudziły ci się banalne wnętrza dziecięce i młodzieżowe z motylkami, kwiatuszkami i wszechobecnym różem to warto zastanowić się nad stylową klasyką i zarazem oryginalnością. Kolekcja Clariss to szafa, komody w dwóch odmianach, półki, biurko, kredens w wersji z demontowanym przewijakiem, tapczanik oraz łózko dla dorosłej osoby. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: czarna oraz biała. Każdą z nich można wybrać z podstawą o nogach klasycznych lub zaokrąglonych. Meble przeznaczone są zarówno dla noworodków, dzieci, jak i dorosłych. Idealnie konsolidują w sobie funkcje estetyczną oraz użytkową.

CLARISS_glamour-3
CLARISS_glamour-4
CLARISS_glamour-5
CLARISS_glamour-1A jak powinien wyglądać pokój w stylu glamour? Powinien przede przyciągać swoim blaskiem. Dobór odpowiednich mebli to dobra baza. Pozostaje wtedy jedynie dodać kilka elementów ze smaczkiem w stylu glamour. Może to być na przykład tapeta w charakterystyczne wzory. Młodym paniom przyda się również kolorowe lustro. Te nieco starsze śmiało mogą sobie pozwolić na dodatki, np. złote lub srebrne ramy. Ciekawym uzupełnieniem przestrzeni będzie awangardowy żyrandol kryształowy możemy zastąpić plastikowym odpowiednikiem, który łatwo jest nabyć w popularnych sklepach. Oczywiście należy pamiętać o tym aby zachować umiar. Potrzebne jest zachowanie odpowiedniego balansu po to aby eleganckie wnętrze nie przeistoczyło się w kiczowatą przesadę.

pokoj_dla_ucznia_8

Czarny kolor potrafi odmienić całkowicie wnętrze. Można postawić na meble lub dodatki w tej barwie, a pokój nabierze gustu i elegancji. Dodatkowo dziecko z przyjemnością będzie mogło używać takiego pokoju już jako nastolatka. Uniwersalne podejście już na samym początku może zaoszczędzić nam częstych remontów oraz wydatków.

Pokój młodej kobiety powinien charakteryzować się wyjątkowością. Decydując się na Clariss, przy szczypcie wyobraźni stworzycie spokojne i przyjemne wnętrze, w którym poczuć będzie można elegancję i niezwykłe piękno minionych czasów.

CLARISS_glamour-2
Przeczytaj też