Balustrady do samodzielnego montażu.

Obowiązujące w Polsce prawo nakłada obowiązek montażu balustrady wszędzie tam, gdzie wysokość schodów przekracza 1 metr. Warto podkreślić, że obowiązuje ono zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Niezależnie od tego, gdzie chcesz zamontować elementy do balustrad (poręcze, barierki etc.), estetyka to tylko jedna z istotnych spraw, które musisz wziąć pod uwagę. Oczywiście, że ma ona ogromne znaczenie, jednak nade wszystko liczy się bezpieczeństwo.

 

Twoi domownicy mają bez strachu poruszać się po domu. Sięgnij więc po to, co sprawdzone przez wielu przed tobą – słupki i rury ze stali nierdzewnej. Nie ma drugiego tak odpornego na korozję materiału. Jednocześnie warto podkreślić, że pozostają one odporne na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymują duże ciężary. Warto wziąć pod uwagę ofertę firmy AVIS, której rozwiązania wybrały już tysiące Polaków.

Balustrady, które zamontujesz samodzielnie

Budowa nawet małego domu czy wykańczanie mieszkania o niewielkim metrażu to zawsze ogromne koszty. Nie ma więc nic zaskakującego w tym, że każdy szuka w nim sposobów na choć minimalne oszczędności lub rozłożenie kosztów w czasie. Okazuje się, że są rzeczy, które można zrobić samodzielnie, bez zatrudniania fachowej ekipy. Jedną z nich są balustrady systemowe, najczęściej wykonane ze stali nierdzewki. Ich ogromną zaletą jest możliwość odłożenia na później wszystkich związanych z nimi kosztów – zarówno zakupu, jak i montażu. To proste rozwiązanie, by nie decydować się na dodatkowe wydatki w najgorętszym okresie.

Kiedy szukasz rozwiązań do swojego domu, stawiaj na firmy, które cechuje wieloletnie doświadczenie. AVIS od lat pracuje z polskim klientem, dzięki czemu masz pewność, że wyróżnia ich nie tylko znajomość branży, ale przede wszystkim specyfiki wymagań klienta. Dzięki temu są w stanie zaproponować ci najlepsze gotowe zestawy oraz elementy do balustrad, które złożysz samodzielnie. W sklepie internetowym AVIS bez trudu znajdziesz wszystkie elementy balustrad – zarówno uchwyty czy rury, jak i słupki ze stali nierdzewnej. A to oczywiście nie wszystko! Z ich asortymentu wybierzesz dokładnie to, czego potrzebujesz, by efekt końcowy cię zachwycił.

rury ze stali nierdzewnej

Firma AVIS proponuje odpowiednio przygotowane zestawy, które niemal każdy będzie w stanie złożyć poprawnie. Dlatego tak istotne jest źródło pochodzenia wybranych elementów. Zdecyduj się na wieloletnie doświadczenie, które umożliwia ciągły rozwój w oparciu o zmieniające się potrzeby polskich klientów. Balustrady systemowe do samodzielnego montażu mają sporo zalet. To nie tylko przesunięcie kosztów na później czy łatwość składania. To przede wszystkim niebywała trwałość stali nierdzewnej. Dzięki połączeniu odpowiednich stopów nie wpływają na nie zmieniające się warunki atmosferyczne ani uszkodzenia mechaniczne. Równie istotne jest to, że pozostaje wytrzymała na duże obciążenia, dzięki czemu ty i twoja rodzina możecie czuć się bezpiecznie. Co więcej, balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo estetyczne. Szeroki asortyment sklepu AVIS gwarantuje ci znalezienie tego, co spełnia twoje oczekiwania. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne – rury ze stali nierdzewnej, uchwyty, poręcze i wiele, wiele więcej. Zatem balustrady systemowe z nierdzewki to rozwiązanie trwałe, ponadczasowe i estetyczne.

Firma AVIS – wieloletnie doświadczenie na polskim rynku

Balustrady systemowe mogą być samodzielnie montowane przez każdego, kto się na nie zdecyduje. To naprawdę nie jest trudne. Jednocześnie jednak musisz wiedzieć, że to nie jest konieczne. Nie musisz próbować pojąć kwestii technicznych, które cię nie interesują i nie będą ci potrzebne w przyszłości. Firma AVIS wspiera bowiem swoich klientów na każdym etapie prac związanych z elementami kupionymi w ich sklepie.

Firma AVIS nie tylko dostarcza Polakom elementy balustrad. Choć w ich asortymencie znajdziesz wszystko, co niezbędne – rury ze stali nierdzewnej, uchwyty barierki i inne, to przede wszystkim zyskasz profesjonalne wsparcie fachowców. Doradcy firmy AVIS wspierają każdy etap zakupu ich produktów. Dzięki ich podpowiedziom wybierzesz to, co najlepiej sprawdzi się w twoim domu. Jeśli tylko będziesz chciał, możesz zdecydować się również na współpracę na etapie montażu. Ideą firmy AVIS jest bowiem szczególna dbałość o bezpieczeństwo Polaków. Oferują najwyższej jakości produkty – rury ze stali nierdzewnej, poręcze i wiele innych, które nie tylko spełnią twoje wymagania, ale przede wszystkim precyzyjnie odpowiedzą na twoje potrzeby.

[Materiał zewnętrzny]