Lampy przemysłowe – industrialny design.

Lampy przemysłowe holenderskiej marki HK Living to niezbędny element we wnętrzach w stylu industrialnym, loftowym chociaż nie tylko. Połączenie przemysłowej bryły z nowoczesnymi smaczkami sprawia, że wachlarz wnętrz, w których może zagościć oświetlenie tego typu jest dużo szerszy.

Holenderska marka udowadnia, że lampa przemysłowa może iść w parze z pastelową kolorystyką. Kolory miętowy oraz zielony sprawiają że lampa wygląda zachwycająco. Dzięki takiej kolorystyce industrialna surowość zostaje zamieniona na rzecz cukierkowej delikatności.

industrialna lampa 1
industrialna_lampa_1b
industrialna_lampa_2

Oryginalna lampa Diamond imponuje swoją barwą miedzi oraz awangardowym charakterem klosza, który przypomina diament. Ta lampa to spotkanie stylu przemysłowego i glamour, z surowością i celową niedoskonałością pierwszego oraz blaskiem i powiewem luksusu drugiego.

industrialna_lampa_3

W kolekcji oświetlenia holenderskiej marki na 2014 rok zwraca uwagę kolorowa seria lamp biurkowych, ściennych i podłogowych. Na pierwszy rzut oka proste w formie, po bliższym przyjrzeniu oczarowują geometrycznym „lookiem”, oplecionym wokół ramienia materiałowym kablem, solidną podstawą i ciekawą kolorystyką.

industrialna_lampa_4
industrialna_lampa_5
industrialna_lampa_6
industrialna_lampa_6b