Grzejniki dekoracyjne BREM – Włoska kreatywność.

Producent grzejników dekoracyjnych Brem jest synonimem włoskiej kreatywności, to marka której kolekcje utrzymane są w eleganckim, nowoczesnym i zawsze innowacyjnym wzornictwie.

Ekskluzywne grzejniki łazienkowe i pokojowe

Firma Brem specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ozdobnych grzejników pokojowych i łazienkowych, które doskonale komponują się w każdym wnętrzu, służąc nie tylko jako obiekt do ogrzania pomieszczenia, ale również jako wyjątkowa ozdoba. Grzejniki marki Brem zaprojektowano tak, aby spełniały wszystkie funkcjonalne i estetyczne wymagania klientów.

Brem oferuje gamę 80 satynowych, połyskujących i metalicznych kolorów oraz, dostępne w niektórych modelach, wykończenie chromowane.

Ekskluzywna seria grzejników LAME: Nothing traditional here!

Wszystko w tych ozdobnych grzejnikach jest absolutnie nowe i nieprzewidywalne!

Grzejniki designerskie Brem Lame zostały zaprojektowane przez włoskiego architekta Davide Brembilla, kolekcja ta wyróżnia się różnorodnością i funkcjonalnością.

Brem Lame to dekoracyjny grzejnik pionowy składający się z prostokątnych rur grzewczych połączonych ze sobą za pomocą okrągłych prętów. Elementy tego efektownego grzejnika, lekko stojąc obok siebie w różnorodnej konfiguracji, tworzą nowy kształt grzejny, niczym nowoczesna rzeźba dekorująca wnętrze. Ekskluzywny grzejnik ozdobny Lame zaskakuje różnorodnością, zaawansowaną technologią, kreatywnością oraz dobranymi materiałami. Ten oryginalny grzejnik z pewnością stanie się elementem zdobniczym każdego pomieszczenia.

Dekoracyjne grzejniki pokojowe Brem Lame występują w siedmiu szerokościach, zawierając od 2 do 8 elementów grzejnych.

 

Brem Lame-UP to wyjątkowy wolnostojący grzejnik pokojowy, który można umieścić w dowolnym miejscu w pokoju, przy ścianie lub na środku pomieszczenia, niczym rzeźbiarską wieżę lub unikalny słup totemiczny. Rozmieszczone pionowo żebra ekskluzywnego grzejnika dekoracyjnego Lame-UP tworzą nowy, wszechstronny i wysoce funkcjonalny sposób wykorzystania dostępnej przestrzeni. Efektowna i interesująca forma tego grzejnika będzie przyciągała wzrok każdego, kto wejdzie do pomieszczenia, stając się jedyną w swoim rodzaju dekoracją wnętrza. Grzejnik ozdobny Lame-UP w niczym nie przypomina tradycyjnego, żeliwnego grzejnika ukrywanego pod parapetem i za firanką, Lame-UP jest imponujący, atrakcyjny i przykuwający wzrok.

Producent grzejników dekoracyjnych, firma Brem, zaprojektowała oryginalny grzejnik łazienkowy Lamath, który ożywia i przyozdabia pomieszczenie. Jego proste, wyraziste żebra, dzieląc jednolitość ściany, wyrażają nową koncepcję ogrzewania łazienki. Innowacyjna oraz absolutnie nieoczekiwana forma grzejnika dekoracyjnego Lamath jest tak samo imponująca, jak najnowocześniejsze rzeźby. Ten grzejnik łazienkowy jest nie tylko ładny, ale też funkcjonalny, idealnie nadaje się do podgrzewania ręczników i szlafroków.

Grzejnik łazienkowy Brem Lame Slim to brat modelu Lamath, który wyróżnia się wyjątkową smukłością. Ten element grzewczy oferuje praktyczność i piękno. Lame Slim stanowi niepowtarzalną ozdobę na ścianie każdej łazienki, a dzięki temu, że jest wyposażony w uchwyt, daje możliwość powieszenia i podgrzewania ręczników czy odzieży.