Krzesła ogrodowe, które mogą odmienić Twój taras tego lata!

Krzesła ogrodowe są najistotniejszym elementem wśród mebli ogrodowych. Nie sposób sobie wyobrazić jakiejkolwiek rekreacji czy czynności bez wygodnego siedzenia, jednocześnie takiego, które podoła wymaganiom przechowywania na świeżym powietrzu. Meble z drewna są mało mobilne. Szukając alternatywy dobrze jest zastanowić się nad krzesłami ogrodowymi z tworzywa sztucznego. Oto kilka interesujących modeli.

Krzesło ogrodowe Mallorca

Najpopularniejszy model krzesła ogrodowego, jaki widział ten świat. Jego prostota z czasem stałą się chyba kultowa. Wąskie oparcie z kilkoma szczelinami oraz klasyczne podłokietniki to opcja dla najmniej wymagających. Za takie krzesło ogrodowe zapłacimy średnio zaledwie 30 zł. To, co w nich uwielbiam to fakt, że można je składać jedno w drugie. Szukając wolnego miejsca w ogrodzie lub w okresie zimowym można je więc poskładać w kupę i ukryć w zakamarkach garażu czy piwnicy. Krzesła ogrodowe Mallorca to budżetowa opcja, solidna do siadania, ale niezbyt atrakcyjna dla oka.

Krzesło ogrodowe Spring

Ten model krzesła ogrodowego może już bez trudu konkurować z przyzwoitymi, rattanowymi odpowiednikami. Ma pełne, wyprofilowane siedzisko z matowego tworzywa. Występuje w kilku kolorach, więc można bez trudu dobrać go do każdej aranżacji. Jest to najlepsze z najtańszych krzeseł ogrodowych w tym przedziale cenowym. Jak na tak nowatorski design 50 zł to niezbyt wiele. Oczywiście nie ma co liczyć na tytanową konstrukcję, ale jeśli tylko korzysta się z nich zgodnie z przeznaczeniem, to posłużą dzielnie kilka sezonów.

czarne krzeslo plastikowe

Krzesło ogrodowe Bali

Ta propozycja krzeseł ogrodowych jest iście egzotyczna. Model Bali nawiązuje stylistyką do orientalnych mebli z plecionki bambusowe lub rattanowej. Siedzisko oraz oparcie są profilowane, idealnie dostosowane o krzywizny kręgosłupa. Bardzo miły dla oka efekt daje gruba plecionka, imitująca naturalny materiał. Misterne wykończenie sprawia, że praktycznie na każdym tarasie przykują one uwagę i będą nie tylko funkcjonalnym meblem, ale także ozdobą i tym drobnym detalem, który nada całości właściwego stylu. Za taką perełkę trzeba zapłacić już około 90 zł. Dla nas opcja warta każdego centa.

brazowy zestaw ogrodowy stol i krzesla

Krzesło ogrodowe Ibiza

Chcesz przenieść luksusowy klimat hotelowego apartamentu do swojego ogrodu? Krzesło ogrodowe Ibiza ma w sobie coś z śródziemnomorskiego ciepła. Niskie oparcie i płytkie siedzisko stylizowane jest mocno na modę retro, przywodzącą na myśl właśnie ekskluzywne hotele z Balearów lub kurorty ze słonecznej Florydy. Gatunkowy polipropylen sprawia, że ten typ krzesła jest wielokrotnie bardziej wytrzymały od innych. Krzesło ogrodowe Ibiza występuje w kilku odcieniach brązu – wnosi do ogrodu bardzo wiele ciepła.

zestaw ogrodowy ibiza

Wszystkie powyższe krzesła ogrodowe pochodzą ze sklepu http://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/837-krzesla-i-fotele-ogrodowe