Łazienka z dobrymi emocjami.

Łazienka jest miejscem w naszym domu gdzie rozpoczynamy i kończymy dzień. Podobnie jak sypialnia jest miejscem relaksu oraz ucieczki przed codziennym zgiełkiem. Jest też miejscem w którym powstają najciekawsze idee.

Właśnie dlatego wystrój łazienki powinien dawać impuls do działania, powinien motywować ale jednocześnie powinien stworzyć miejsce gdzie możemy się zrelaksować. Tak mogłoby się wydawać skrajne połączenie w łazience możemy osiągnąć przy pomocy kolekcji Loft marki Ceramstic, z oryginalnymi dekorami pełnymi dobrych emocji.

Obecne trendy w łazience to klimaty loftowe. Do łazienek coraz częściej zapraszamy beton, kontrasty barw oraz geometrie. Linia LOFT marki Ceramstic odwzorowuje wiernie strukturę oraz barwę betonu a przełamując jej surowość urozmaica kolekcję o designerskie dodatki. Szarości warto przełamać żywymi barwami i nowoczesnymi detalami. Naprzeciw tej potrzebie wyszła  kolekcja LOFT, która została wzbogacona o dekory – przypominające nieco street art czy malunki na murach w kolorach żywej i pobudzającej do działania czerwieni. Takie dekory w loftowej łazience to świetny sposób na wzbogacenie i ożywienie wystroju wnętrza.  Napisy LOVE, BEAUTY,  MAGIC czy DREAM dodadzą łazience charakteru i polotu. Zachwycą, pobudzą do działania i poprawią nastrój

lazienka-loft-1
lazienka-loft-2
lazienka-loft-3

Kolekcja LOFT marki Ceramstic, nagrodzona Perłą Ceramiki UE 2013 i Perłą Ceramiki Projektantów 2013.
• Dekoracje LOFT (4 x 30×60 cm) Love, Magic, Beauty i Dream
• Listwa LOFT Love, Magic, Beauty, Dream (6×60 cm)
• Glazura LOFT Concrete 30X60m2 – 79,98 zł