Mieszkanie od dewelopera- dlaczego warto je kupić?

nowoczesne mieszkanie

Marzysz o swoim własnym, cichym kącie? Chcesz pójść na swoje lub podnieść standard swojego życia? Mieszkanie od dewelopera to jest strzał w dziesiątkę!

1. Kim jest deweloper?
2. Nowe mieszkanie- dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera?
3. Dodatkowe usługi, dostępne, gdy kupujesz mieszkanie od dewelopera

Kim jest deweloper?

Deweloper to człowiek, który zajmuje się każdym etapem budowy domu, a także nadzorem nad nim. Od pierwszych momentów, czyli zakupu gruntu, poprzez nadzór nad fundamentami, budowę samego budynku, a na oddaniu kluczy zakończywszy. Ponadto deweloper zajmuje się także formalnościami związanymi ze sprzedażą lub wynajmem miejsca na nowe mieszkanie oraz kontrolowaniem jakości wykonywanej pracy. Współpracuje z kierownikami budowy, a także inspektorami budowy. Dobry deweloper to taki, który orientuje się w tematach gospodarczych, okołobudowlanych, a także prawnych, np. https://www.polnord.pl

Nowe mieszkanie – dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera?

Niewątpliwą zaleta kupna mieszkania od dewelopera jest ogromna oszczędność czasu, jaki trzeba by było poświęcić na budowę domu lub szukanie odpowiedniego mieszkania z drugiej ręki. Kupno mieszkania od dewelopera oznacza ponadto zmniejszenie ilości koniecznych formalności do zweryfikowania. Budowa domu wymaga specjalnych pozwoleń na budowę, sprawdzenia gruntu i wiele, wiele innych. Kupując mieszkanie od dewelopera wszystkim prawnymi i formalnymi kwestiami dotyczącymi samej budowy zajmuje się deweloper. Innym plusem jest możliwość dopasowania mieszkania do swoich potrzeb z uwzględnieniem wszystkich preferencji, czasem nawet z postawieniem dodatkowej ścianki działowej. Jeśli natomiast nie masz za dużo czasu i ochoty na zajmowanie się wystrojem wnętrz weź pod uwagę kupno mieszkania od dewelopera, który oferuje możliwość wykupienia pakietu wykończeniowo- dekoratorskiego.

Dodatkowe usługi, dostępne, gdy kupujesz mieszkanie od dewelopera

Gdy kupisz nowe mieszkanie, możesz zastanawiać się, jak je wykończyć i jakiego wybrać specjalistę. Na szczęście mieszkanie od dewelopera to także dobry pomysł, gdy nie chcesz tracić czasu na wystrój wnętrza. Wszystkim zajmą się specjaliści. Dobre firmy deweloperskie oferują wykończenie mieszkania w trzech opcjach: basic, nowoczesny oraz premium. Każdy z nich jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb i wymagań Klienta. Wszystkie pakiety oferują dużą wygodę oraz funkcjonalność, jednak w zależności od wybranej opcji, mieszkanie może być wykończone w jeszcze wyższym/ ekskluzywnym standardzie.