Sowie opowieści w pokoju najmłodszych.

pokoik dla dziecka z motywem sowy

Mały dostęp do światła jesienią to duże wyzwanie dla naszego samopoczucia. Rozświetlmy nasze pokoje światłem barwnych lamp i pobudźmy pozytywne myślenie akcesoriami zdobionymi we wzory budzące przyjazne skojarzenia.

Jesień na dobre rozgościła się w naszych domach. Dni stają się krótsze od nocy, przez co dociera do nas coraz mniej światła. Poważnie wpływa to na nasz nastrój i sprawność intelektualną. Skutecznym sposobem na to, jak nie popaść w jesienną melancholię, jest zadbanie o dobre oświetlenie w każdym pomieszczeniu, w którym przebywamy, zarówno my, jak i nasze dzieci. Oprócz lampy wiszącej, lamp stojących i małej lampki nocnej możemy rozmieścić w pokojach dowolną ilość kinkietów, żeby doświetlić wybrane miejsca.

[alert type=white ]Niezależnie od pory roku, zbawienny wpływ na nasz nastrój odgrywa odpowiednia kolorystyka pokoi. [/alert]

Dzieci najlepiej czują się w pomieszczeniach spójnych kolorystycznie, stonowanych i przytulnych, dlatego najlepszy wybór stanowią pastelowe tony: róż, mięta, błękit, pomarańcz.

kolekcja_akcesoriow_dla_dzieci_sowie_opowiesci_1
fot: www.lampsandco.pl

A wzory?

Przede wszystkim wesołe, radosne, budzące pozytywne skojarzenia i pobudzające wyobraźnię ciekawą grafiką. Jeden z ulubionych stanowią zwierzątka, np. znane ze swoich „mądrych głów” sowy. W kolekcji Sowie Opowieści towarzyszy im bogaty kolorystycznie, uroczy las drzew, gwiazdki, motylki i serduszka. W tak zorganizowanym otoczeniu nie tylko dziecko, ale nawet rodzic poczuje się bezpiecznie, jak w pięknej, bajkowej krainie.

kolekcja_akcesoriow_dla_dzieci_sowie_opowiesci_4
fot: www.lampsandco.pl
kolekcja_akcesoriow_dla_dzieci_sowie_opowiesci_2
fot: www.lampsandco.pl
kolekcja_akcesoriow_dla_dzieci_sowie_opowiesci_3
fot: www.lampsandco.pl

Marka Lamps & Company przygotowała na ten sezon kilka premierowych propozycji wzorniczych. Akcesoria ze wszystkich kolekcji z powodzeniem można łączyć na wiele sposobów, tworząc spójne zestawy i urządzając pokój dziecka dosłownie od A do Z: od organicznych, drewnianych mebelków, po dodatki. Pełne wyposażenie dostępne jest w każdym z oferowanych wzorów stworzonych przez Annę Nawrot, pomysłodawczynię Lamps&Company oraz uznanych grafików.