Urządzamy pokój dla rodzeństwa.

Urządzenie pokoju dla rodzeństwa jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę znaczną różnicę wieku między dziećmi. Na szczęście nie ma rzeczy niewykonalnych i z pomocą odpowiednich mebli można osiągnąć zamierzony cel. Zobaczcie jak PLUS – czyli nowa kolekcja mebli marki Timoore przy odrobinie wyobraźni może zaradzić w tym problemie.

Jak urządzić praktyczny pokój dla rodzeństwa?

Najważniejsze jest stworzenie oddzielnej części w pokoju dla każdego dziecka. Jak to zrobić? Projektanci z marki Timoore odradzają stawiania ścianek. Takie rozwiązanie jest sztuczne i jedynie zabierze w pokoju przestrzeń oraz dostęp do światła. Strefę dzieci możemy za to fajnie rozdzielić używając do tego kolorów oraz przy pomocy ukochanego mebla dla dzieci czyli łóżka piętrowego. Łóżka piętrowe dają niesamowitą frajdę dzieciom oraz tworzą bardzo potrzebną atmosferę intymności. Należy jednak zwrócić uwagę na to aby łóżko piętrowe było bezpieczne. Kolekcja PLUS od Timoore została nagrodzona certyfikatem Znak Jakości. Łóżko piętrowe Timoore są bezpieczne, posiadają wysokie boki z barierkami a konstrukcję można przymocować do ściany. Łóżko można indywidualizować kolorystycznie oraz uzupełnić wnętrze akcesoriami z gamy funkcjonalnych dodatków marki. Półki, wieszaki, markery do rysowania po tylnych ścianach czy ekspandery. W pokoju dla rodzeństwa świetnie sprawdzi się regał drzewko, czy wielofunkcyjna sofa LOFT.

pokoj-dla-rodzenstwa-timoore-2
pokoj-dla-rodzenstwa-timoore-1

Jak oddzielić strefy rodzeństwa wizualnie?

Wybierz kolor i podziel przestrzeń kwadratowymi półkami COLOR BOX a zdjęcia każdego z dzieci włóż w potrójne ramki TriFrame, oferowane w pięciu kolorach. Dzięki oryginalnej formie i odpowiednio rozmieszczonym zawieszkom mogą być wieszane praktycznie w dowolny sposób. Subtelny efekt wyodrębnienia oddzielnej przestrzeni uzyskasz dekorując dwie ściany ciągiem ramek w dwóch różnych kolorach. Dziecięce plecaki, słuchawki, ubrania, czy biżuterię zawieś na wieszakach SKY, przypominających w formie chmurkę. Sześć kolorów haczyków do wyboru sprawi, że podczas porannego szykowania się do szkoły nikomu nie pomylą się rzeczy osobiste.

pokoj-dla-rodzenstwa-timoore-3

Kolekcja PLUS daje nieograniczoną liczbę możliwości realizacji pokoju marzeń dla dziecka. Pasuje zarówno do pokoju mniejszego dziecka, jak i nastolatka, jedynaka i rodzeństwa. Poszczególne bryły kolekcji PLUS spełniają swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielne elementy w dziecięcej przestrzeni. Posiadanie dwójki czy trójki dzieci niesie za sobą spore nakłady finansowe. Stawiajmy na solidne meble z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości. To inwestycja na lata, powinna dawać radość zarówno dziecku, jak i rodzicom. Wybór kolorów mebli i dodatków skonsultujmy z dziećmi, to one przede wszystkim mają czuć się dobrze w swoim pokoju.

woodshelf-1