Urządzanie mieszkania może być prostsze niż myślisz- sprawdź jak?

duża kuchnia z jadalnią

Część z nas ma za sobą już czas wykańczania i urządzania mieszkania. Z pewnością może powiedzieć, że nie był to łatwy okres i wymagał przede wszystkim czasu i cierpliwości. Jeżeli nie masz na to czasu, przedstawimy Ci kilka rad wraz z urzadzamypodklucz.

Wszystko zaczyna się od rozmowy…

Pierwszym etapem jest rozmowa z profesjonalnym architektem w jednej ze Wzorcowni w Krakowie lub Warszawie. Podczas bezpłatnej konsultacji omawiane są cele oraz plany urządzenia mieszkania. Firma może zająć się:

 • projektowaniem,
 • realizacją,
 • urządzeniem mieszkania.

Końcowym etapem jest odbiór mieszkania i ocena realizacji.

4 pakiety dla Ciebie

W ofercie firmy znajdują się cztery typy pakietów aranżacji wnętrza i wykończenia mieszkania. Należą do nich pakiet:

 • inwestycyjny – pakiet podstawowy
 • wygodny – idealny dla osób, którym zależy na sprawnym i estetycznym wykończeniu mieszkania, ale dysponują dużym budżetem
 • komfortowy – wystrój o oryginalnym wnętrzu, idealnym do odpoczynku po ciężkim dniu
 • stylowy- idealny dla osób, które lubią stylowe, lekko ekstrawaganckie wnętrza

Ceny rozpoczynają się już od 690zł/ m kwadratowy. Możliwa jest również oferta indywidualna i specjalny pakiet z tym związany. Dzięki temu klient zyskuje:

 • optymalne wykorzystanie przestrzeni,
 • podnoszące funkcjonalność zmiany układu,
 • profesjonalnie rozplanowane instalacje domowe,
 • niezwykłe wykończenia zaprojektowane przez architekta.

Dzięki indywidualnemu podejściu klient będzie mógł poczuć się, tak jakby sam projektował mieszkanie.

Doświadczenie poparte realizacjami

Wśród realizacji firmy można odnaleźć urządzenia mieszkań oraz domów. Konkretne przykłady można odnaleźć na stronie firmy w zakładce z realizacje. Wśród nich znajdują się lokale równie z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Realizacje zostały nagrodzone takimi wyróżnieniami jak Excellent Design 2019. Firma działa już od ponad 10 lat, jest to podstawą do stwierdzenia, że spotkała się z wieloma różnymi architektonicznymi wyzwaniami, z którymi dawała sobie spokojnie radę. Potwierdzeniem tego są setki zadowolonych klientów.

Zespół profesjonalistów

Za efektem końcowym stoją wykwalifikowani: architekci, projektanci wnętrz i wykonawcy. Wszyscy mają duże doświadczenie i służą pomocą na każdym etapie współpracy. Firma posiada licznych partnerów biznesowych, dzięki czemu ułatwiony jest czas oczekiwania na dane produkty lub zewnętrzne usługi. Dodatkowo z racji problemów ze znalezieniem czasu przez klientów, możliwe są konsultacje zdalne. Dla osób pracujących do późna spotkania odbywają się w tygodniu do godziny 20, a w soboty do 17.

A Wy skorzystalibyście z takiej pomocy zewnętrznej firmy podczas urządzania mieszkania?